9 lu çay aldım

Crixa

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
2
0
9 lu çay aldım arkadaşlar zayıflamam lazım gunde 4 tane içiyorum zayıflatıyormu bu ürün poşet çay olanı aldım ama ?

9 lu çay aldım arkadaşlar zayıflamam lazım gunde 4 tane içiyorum zayıflatıyormu bu ürün poşet çay olanı aldım ama ?

Arkadaşım burda marka vermek doğru olur mu bilmiyorum o yüzden marka yazamıcam ama zayıflama çaylarının pek bi etkisi olduğunu söyleyemem asıl önemli olan beslenme düzenin yediklerin ve spor yapman zayıflama çayından pek bi sonuç bekleme bence :))

Arkadaşım bu tür çaylar günde maximum 2 tane tavsiye ediliyor. O kadar maddeli bir çayı 4 kere içmen manasız. Ve ayrıca her içtiğinde içinde yağ eritmiyor bu çaylar metabolizmanın çalışmasını ve yediğin miktarları dışarı atmanı sağlıyor.
Kalorisi, yağı az şeyler yiyeceksin, doyacaksın ama bu çayla da fazlasını yakacaksın amaç bu.
4 tane içme, ummadık hastalıklar çıkar sonra Allah korusun.

Arkadaşım bu tür çaylar günde maximum 2 tane tavsiye ediliyor. O kadar maddeli bir çayı 4 kere içmen manasız. Ve ayrıca her içtiğinde içinde yağ eritmiyor bu çaylar metabolizmanın çalışmasını ve yediğin miktarları dışarı atmanı sağlıyor.
Kalorisi, yağı az şeyler yiyeceksin, doyacaksın ama bu çayla da fazlasını yakacaksın amaç bu.
4 tane içme, ummadık hastalıklar çıkar sonra Allah korusun.

haberde günlük 3 tane için diyor isterseniz 4 tane içebilirsiniz diyorlardı 3 kilo verdim :) ama vermem gereken 10 kilo var :KK43:

yediklerimede dikkat ediorum sabah az kahvaltı oglen 1 elma aksam sebze yemegı ekmegı kestım tamamen 1 diyet ekmeği yiyorum sadece

acele sabah çıkaçagım zaman 1 diyet ekmek dilimine yagsız tost yapıyorum sadece

haberde günlük 3 tane için diyor isterseniz 4 tane içebilirsiniz diyorlardı 3 kilo verdim :) ama vermem gereken 10 kilo var :KK43:

yediklerimede dikkat ediorum sabah az kahvaltı oglen 1 elma aksam sebze yemegı ekmegı kestım tamamen 1 diyet ekmeği yiyorum sadece

acele sabah çıkaçagım zaman 1 diyet ekmek dilimine yagsız tost yapıyorum sadece

arkadaşım kimin ne dediği önemli değil bitkisel ürünler kullanırken alerjik durumdan tutunda böbrek yetmezliğine kadar bir çok sorun yaşanabilir .sen hangi bitkiye alerjin var biliyor musun ??? ayrıca bu tür bitkisel çaylar bol su takviyesi ile işe yarar çünkü çaylar metabozlimayı çalıştıran bitki karışımlarıdır bol su takviyesi yaparak günde en fazla ikiye indirmeni tavsiye ederim sihirli çubuk değil bunlar .şu an verdiğin kilonun 20 gün sonra 2 katıyla geri dönmesini istemiyorsan sporuda eksik etme derim ve yeme düzenine dikkat et nacizhane :KK66:

türkanOcak 21st, 2013 10:09
ben 17 gündür kullanıyorum hiç etki etmedi dahada benim ödemim arttı 2 kg aldım üstüne cabası oldu

özlemŞubat 26th, 2013 17:38
Daily Form çayına 2 gündür başladım, telefonla arayan bayana sorduğumdu 9 aylık bebeğim olduğunu emzirdiğimi söyledim. Yetkili lohusalık döneminden sonra içebileceğimi kesinlikle bir sorun olmayacağını belirtti.
Daha sonra kutunun üzerinde emziren annelerin içemeyeceğini okudum ve şok oldum. Gelen telefon numarasını tekrar aradım, Telefona çıkan yetkili tekrar aynı şeyi söyledi.2 aylık bebeklerde böyle bir sorun olduğunu daha sonrasında içebileceğimi ve bir sorun olmayacağını tekrar belirrti. Ama sonra doktorunuza danışın dedi. Ve kafam tamamen karıştı. Hem çok emin konuşup hemde doktorunuza başvurun demeleri ve kutunun üzerindeki yazının güncellemesinin yapılacağını ama henüz yapılmadığını söylediler. Şimdi bu durumda doktoruma bunları anlatınca tabıkı rısk almayacaktır. Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cevap: emzıklı anneler için bu tarz haplar kesınlıkle tavsıye edılmemektedır

bir sitede 12 yorumdan 7 si olumsuz karar senin ve 2 defa içilmesi öneriliyor

Mrb hazır karışımlarda illaki ben katkı maddesi olduğunu düşünüyorum emziren annelere asla önermem ...
Bende bitki çayı ile ve günde sabah20+akşam20 dkyürüyerek işe gelip giderken...6 kilo verdim bebeğim var emziriyorum ama güvendiğiniz aktardan aldığınız bitki çayları için arkadaşlar hap kapsül sallama çay asla sirke içenlere de dikkat bence...doğal içinde mis gibi portakal çiçeği yaprağı olan yıllardır tanıdığım kişinin hazırladığı çayımı içiyorum herşeyi yiyorum :)))hadi bakalım sizi takip ediyorum ama ilk kez yazdım

Arkadaşlar Araştırırken Buldum...
Alıntıdır...

ama Tabiki bu yeşil Çay.. Bende BUgun İş çıkışı kkendime Yeşil Çay alıyorum :KK70: :) :) Kan grubu Diyetimdede Lazım Olacak :)

* Yeşil çay :

Yeşil çayı, Çinliler yıllarca başağrısından depresyona kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanmışlardır. Kuvvetli antioksidanlar içerir.Vücudumuzun antioksidan ihtiyacını karşıladığı gibi günlük su ihtiyacını da karşılar.
Kanser riskini azaltır;kolon,pankreas,rektum,yemek borusu,mesane,mideki sağlıklı hücrelere zarar vermeden, kanser hücrelerinin büyümesini önler.Prostat kanserini azaltır,yumurtalık kanseri ve meme kanserine karşı etkilidir.
Romatoid artrit olanların iyileşmesine yardım eder.
Hipertansiyon riskini azaltır ve kan basıncını ayarlar
Kolestrolü düşürür.
Beyin tümorünü küçültür.
Sigara içenlerde akciğer kanseri riskini azaltır.
Kanser ilaçlarının negatif yan etkilerini azaltır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Bağışıklık sisteminin savunma mekanizmasını iyileştirerek,vücudun bakteri ve viruslere karşı savaşmasını sağlar.
Kanın pıhtılaşmasını önleyerek,inme ve kalp krizinin riskinin azalmasına yardım eder.
Böbrek hastalıklarına karşı koruyucudur.
Serbest radikallerin zararlı etkilerini yok eder.
Yeşil çay sakinleştirici etkisi sayesinde yorgunluğun ve stresin azalmasına yardım eder.
Kalp damar hastalıklarına karşı savaşır.
Anti-bakteriyal ve anti-viral özellikleri vardır.
Yeşil çayın içindeki EGCG (epigallocatechin) kuvvetli bir anti-oksidandır.
Menopozun yan etkilerini azaltır. Östrojen etkisi yapan içecekler arasındadır.
Kemikleri yapılandırır. Kemik mineral yoğunluğunu artırır.Yeşil çay kemiğe egsersiz ve kalsiyumla benzer faydalar sağlar.Kemik erimesini önler.
Karaciğeri,alkolden ve diğer zararlı kimyasallardan korur.
Alzheimer,Parkinson gibi hastalıklara karşı korur.
Diş çürümelerini önler
Gribe karşı iyi savaşır.
Gıda zehirlenmelerini önlemeye yardım eder.
Trigliseriti yüksek hastalarının günde iki fincan yeşil çay içmeleri trigliseriti normal seviyeye indirir.
Vücuttaki yağların yakılma sürecini hızlandırır.
Migrene iyi gelir.
İçindeki kafein yorgunluk ve uyku halini ortadan kaldırır.İdrar söktürür.

bende önceden düzenli olmamak kaydıyla beşli çay kullanıyordum doğadanın poşetini dün 9 lu çay aldım etkilerini gördükçe yazarım :) şuan 108 kg yim :KK43:

Yeşil çay en bilindik ve en doğal çay bence.Karışık çay yerine onu denemelisin.İnternetten bakarsan metabolizma hızlandırmada etkisi büyük.Diyet yapanların çoğu zaten onu tercih ediyo.Günde iki defa.Hiç bir bitkisel çay günde iki defadan fazla içilmemeli

Şu şu markayı kullanıyorum yerine aktardan taze haliyle alın için derim kızlar. Özellikle İstanbul'da olanlar bu konuda çok şanslı.:KK66:

Ayrıca yok dokuzlu yok üçlü çaylar zayıflatır efsanelerine inanmayın kızlar. Bu tür çaylar sadece vücudun su tutmasını önler.:KK200:

X