9 haftalık gebelikte bebeğin geriden gelmesi normal mi?

Çok geçmiş olsun. Herşeyin hayırlısını dilerim sana. Banada öyle dediler tam anlayamadım kesesi oluşmuş kalp atışı yoktu ultrasonda geçen hafta farklı bu hafta farklı çıktı doğum tarihi. Ben geç döllenme olduğunu biliyorum ama gelişmiyor denildi 24 saatlik ikili kan testi yapalım önce denildi bakalım hayırlısı cuma gün karar verilicekmis zor bir durum

Leke gittiği için bugün doktora gittim normalde 4 gün sonraydı kontrolüm. Doktor bebeğin gelişmediğini söyledi bir buçuk haftada az da olsa gelişmişolması gerekiyor dedi kürtajı önermediğini 1 hafta daha beklememiz gerektiğini söyledi. Çok korkuyorum 1 çocuğum var ama 2. Yi doktora 1 sene gidip geldikten sonra oldu oda elimden gidecek diye çok korkuyorum

Umarım 1 hafta sonra gelişiminin devam ettiğini öğrenirsiniz
Ama kötü düşünmeyin ben daha dün kürtaj oldum ilk gebeliğim di benim de aynı durum oldu ama ileride daha büyük sorunlar yaşayacağımıza rabbim başından hayırlı olmayan bişeyi bize nasip etmiyor moralinizi bozmayın vardır bunda da bi hayır 1 çocuğunuz var çok şükür ikinciside doğru zamanda hayırlı bi zamanda hayırlı bi şekilde doğacak
Çok zor insan çok kötü oluyor asla kötü bişeyi kabullenemiyor çok haklısın ben çok zor kabullendim ama sonra Vardır Allah’ın bi bildiği dedim o yüzden şükret bi durup bi gelişimi devam ettiğini düşün bide Allah korusun ya daha çok ilerde kalbi duracak ya sakat bi çocuk doğacak Allah bir şeyleri görüyor ki senden önce her şeyi hallediyor her şey hayırlısıyla olsun kendini üzme

Evet biliyorum Allah herşeyin iyisini verir bizlere ama işte orda olduğunu biliyorum ya çok zor oluyor gerçekten biryandan dua ediyorum Allahım doktor yanılmış olsun makinası hatalı olsun diye. Ama işte doktorun dediklerinden sonra ne yapacağımı bilmiyorum elim ayağım titriyor hiçbirşeyi canım istemiyor.

Çok iyi anlıyorum seni daha yeni yaşadım çünkü böyle bişe ama lütfen dik dur en azından diğer çocuğun için rabbim daha güzelini versin inşallah bende dua edicem inşallah güzel olur her şey

Amin inşallah canım şimdi kendi doktoruma gidiyorum dualarınızı eksik etmeyin
Çok iyi anlıyorum seni daha yeni yaşadım çünkü böyle bişe ama lütfen dik dur en azından diğer çocuğun için rabbim daha güzelini versin inşallah bende dua edicem inşallah güzel olur her şey

Kalbi durmuş bebeğimin korktuğum başım geldi kürtaj olucam

Kürtajı ilk defa olucam acaba acılı bir durummu

Kürtajı ilk defa olucam acaba acılı bir durummu
Bende ilk defa oldum yeni vakumlu kürtaj çıkmış ben ondan oldum uyuttular hiç bişe hissetmedim uyandım adet ağrısı gibi ağrılarım vardı o kadar inan hiç bişe anlamadım korkma hastaneden hastaneye değişiyor tabi bazı yerler alttan uyuşturuyormuş sadece kesinlikle özelde yaptır çok güzel ilgilenip acısız bitiyo inan bende çok korkmuştum ama her şey çok basit ilerledi umarım şeninde öyle olur

İnşallah öyle olur ya da kendi kendi düşer de kürtaja gerek kalmaz inşallah

7 haftalık gittiğimde 6+3 günlüktü. Vajinal ultrasonda kalp atışı duyduk. Doktorum normal dedi. 12. Haftaya kadar zamanı oynayabilir dedi. Sıkıntı yapmayın. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Kaçıncı hafta kalp atışını duydunuz

Kalp atışını ve bebeği kaçıncı hafta da gördünüz

Bende tup bebek tedavısı ıle hamıle kaldım suan 8,haftaya girdık 10 gun gerıden gelıyor dedı doktor kalp atısını duyamadık sızın durumuznuz ne oldu

Suan hersey yolunda mı ben tup bebek ıle hamıle kaldım 8.haftaya gırdık ama doktor 10 gun gerıden oldugunu soyledı suan kalp atısını duymamız gerekıyor normal degıl dedı.cok uzgun ve endıselıyım .kese normal buyuklukte fakat bebek kucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…