9. Hafta kanama lekelenme düşük riski

ela dmL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
19
4
31
Mrb tüp bebek le 9+3 hamileyim 2 gün önce gece kanama oldu pembe renk kanama ve küçük bir pıhtı acile gittim hemen bebeğin kalp atışı vardı kesede falan bir sıkıntı kanama yoktu doktor tanı olarak serviks yazdı düşük tehlikesi dedi ondan sonra da dün hafif kahverengi lekeler geldi şuan yok çok şükür proluton iğne ve progestan fitil kullanıyorum bu durumda olup sağlıcakla kucağına alan var mı ne kadar kaçıncı hafta ya kadar sürdü neler yapmam lazım bide kanama alani görülmedi ultrason da günlük 4 saat civarı oturarak işim var merdiven çıkıyorum 2 kat bu şekil olup çalışmaya devam eden oldu mu zararı skntisi oldu mu yada hiç çalışmamammi gerek bana fikir verir misiniz.

Tüp bebek değil benim ki ama benim dışardan bi kanamam olmadı rahim içinde kanama alanlarım vardı bende iğne ve fitil kullandım 15. Haftaya girdim dr fitili bırakabilirsin dedi yani korkmayın emin olun bir çok kadın da bu dönem de normal 4 saat oturmayın ara ara 30 Dk da bir kalkıp yürüyün yiyemiyorsanız kendinizi zorlamayın benim mide bulantılarım mükemmel di bol bol muz yiyip su için

Teşekkür ederim canım rabbim kucağına almayı nasip etsin ilk gebeliğim bilgim yok çok korktum gece dondum kaldım yemek yiyemiyorum canım herşeyden tiksindim birtane muzu zor yiyorum mide bulantısı var kusma yok bakalım inşallah bişey olmaz çok korkuyorum tüp bebek te olunca

Rahim de olmadığı için hiç korkmayın bazen adet döneminden biriken bi kanama bile olabiliyor fitil rahim duvarınızı kalınlaştırıp bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor hiç üzülmeyin bazılarının kese içinde bile kanaması oluyor ama bebekleri sağlıklı oluyor

Ya çok teşekkür ederim canım inşallah bida olmaz kesede de sknti olmaz umarım çok saol desteğin için içim rahatladı biraz

Mid ebulantisina muz iyi geliyor mu yani bende kabızlık var zaten başka öneriniz var mı bunun için)

Bende tup bebek yaptırdım 5 aylıkken ikizimi düşürdüm insallah Rabbım sagsalim kucağına Almayı nasip etsin

Kutu üzerinde 2 adet aç karnına diyor.
Ben gece yatmadan iki tane sabah aç bi tane öğle 1 tane alıyorum dr böyle söyledi 15 haftalığım ne yesem kusuyorum bildiğiniz yerlerde sürünüyorum bu yüzden sayısını arttırdı ama tabii ki siz doktorunuza danışın haftası küçük olduğu için belki size bu kadar fazla önermez ben yanlış yönlendirme yapmayayım

Benimde söylediğiniz haftalarda hatta daha sonra da ara ara lekelenmelerim olmuştu. Benimde tüp bebek olduğu için zaten iğne kullanıyordum ekstra prolutona da başlamıştık geçici süreyle onu da kullandık. Çok şükür bebeğim 5 aylık kucağımda inşallah sizde sagsalim kucağınıza alirsiniz

Merhaba kızıma hamileyken kanamam vardı çok şükür kucağıma aldım içiniz rahat olsun istirahatte etmedim işe gidip geldim merdivende çıktım şimdi yeniden hamileyim yine kanamam var inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Kanamaniz nasıl oluyordu

Kanamaniz nasıl oluyordu
Kızıma hamileliğimde su gibi kan geliyordu. Şimdi ki hamileliğimde pazartesi günü avuç içi kadar pıhtı düşürdüm çok yoğun kanamam oldu bebeğimi düşürdüm sandım ama iyi şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…