9 eylul mu ege mı?

ayse48

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
197
4
45
arkadaslar ıkız bebeklere hamıleyım aranızda 9 eylulde yada egede dogum yapan varmı hangısını onerırısınız... ve dr unuz kımdı? yardımcı olursanız sevınırım

Benimki tekil gebelikdi 9 eylülü bilemeyeceğim ama egede doğum yapdım çokda memnun kaldım ordan bir doçente özel muayneye gidiyordum ameliyatımada o girdi

egede özel doktorun olursa egeyi tercih et orada yaşasaydım bende ege derdim canım 9 eylül hakkında hiç bilgim yok

canım bende egede yapıcam kısmetse aslında şifada olacaktı ama drum erol tavmergen ege tüp bebek bölüm başkanı yani onun kadrosu orda süper bir ilgi var arkadaşım da orda yaptı 1 hafta önce ben ce ege derim..

Erken doğum riskin varsa kesinlikle 9 Eylül diyorum. Çünkü erken doğumda küvez bulabilmek çok sorun oluyor. Ege'de sadece 8 küvez var. Ben Ege'de 29 haftalık doğum yaptım. Yenidoğan yoğun bakımı var diye orayı tercih etmiştim ama boş küvez yok diye oğlumu Tepecik''e yolladılar. 9 Eylül ise yenidoğana dışardan hasta kabul etmiyor ama kendi hastanesinde doğum yapanı da dışarı yollamıyor. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Çocuklarınızı sağlıkla ve zamanında kucaklamayı nasip etsin.

geçmiş olsun canım yaa (( koskoca ege de 8 küvezmi var tüp bebek merkezi olan bir yerde 8 tane yeni doğan küvezimi olur yaaa para alırken almasını biliyorlar ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…