9 cmlik miyomla sağlıklı doğum yapanlar

zeyle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2022
19
2
22
Kızlar 6 haftalık hamileyim ama 9 cmlik dışa doğru büyüyen miyomum var bu yzdn kanamalarim var ve düşük tehlikem var progestan fitil ve iğne kullanıyorum şimdi düşük olmasın diye ve doktor miyomun gebelikte büyüyüp bebeğe baskı yapabileceğini söylüyor yani kızlar bu kadar büyük miyomu olupta sağlıklı bir şekilde doğum yapan varmı varsa lütfen bana da umut olun çok korkuyorum şuan 🙏🙏🙏

Kızlar 6 haftalık hamileyim ama 9 cmlik dışa doğru büyüyen miyomum var bu yzdn kanamalarim var ve düşük tehlikem var progestan fitil ve iğne kullanıyorum şimdi düşük olmasın diye ve doktor miyomun gebelikte büyüyüp bebeğe baskı yapabileceğini söylüyor yani kızlar bu kadar büyük miyomu olupta sağlıklı bir şekilde doğum yapan varmı varsa lütfen bana da umut olun çok korkuyorum şuan 🙏🙏🙏
bende 3 bucuk aylik hamileyim bendede miyom var sag tarafimda okadar agri yapiyorki İnsallah küçülür.. Korkma kafaya takmamaya çalis hersey Allahtan Rabbim şifa versin Allah sag saglim bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

Neden aldırmıyorsunuz miyomu büyümesi böbreklerinize de zarar verir ileri de olurda ameliyat olursanız doktor önerebilirim Türkiye’de ki en iyi doktor istanbul da annem aynı ameliyatı oldu geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Neden aldırmıyorsunuz miyomu büyümesi böbreklerinize de zarar verir ileri de olurda ameliyat olursanız doktor önerebilirim Türkiye’de ki en iyi doktor istanbul da annem aynı ameliyatı oldu geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
Miyomun olduğunu bilmiyordum daha önce bana ağrı veya kanama yapmamıştı gebeliğimle beraber öğrendim miyomun olduğunu teşekkür ederim yaşadığım yerde iyi bir doktor bulmaya çalışıyorum (d.bakırda)tavsiyen için çok teşekkür ederim ama oraya gitmem imkansız gibi🥰❤️

bende 3 bucuk aylik hamileyim bendede miyom var sag tarafimda okadar agri yapiyorki İnsallah küçülür.. Korkma kafaya takmamaya çalis hersey Allahtan Rabbim şifa versin Allah sag saglim bebislerimizi kucagimi

bende 3 bucuk aylik hamileyim bendede miyom var sag tarafimda okadar agri yapiyorki İnsallah küçülür.. Korkma kafaya takmamaya çalis hersey Allahtan Rabbim şifa versin Allah sag saglim bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin
Amin canım inşallah,benim ilk gebeliğim olduğu için biraz korkum var senin miyomun kaç cm ve 3 buçuk aylık süreçte neler yaşayıp atlatın tecrübelerini biraz bana anlatırmısın Rabbim evladını korusun sağ salim kuçağına almayı nasip etsin 🙏

Amin canım inşallah,benim ilk gebeliğim olduğu için biraz korkum var senin miyomun kaç cm ve 3 buçuk aylık süreçte neler yaşayıp atlatın tecrübelerini biraz bana anlatırmısın Rabbim evladını korusun sağ salim kuçağına almayı nasip etsin

Benimde ilk hamileleğim ilk ay öğrendim 7cm demişlerdi karnimda şişlik sık idrara çikma asiri hava var karnimda düzensiz yemek yememeye calisiyorum az az sıksık yemeye çalistm sali günü kontrolde büyüdügünü öğrendim 8 9cm vardir benim ki rahim dışında sag tarafda bebek sol tarafta. Şu bi haftadir bel ağrısı ayakta duramiyorum. 5 dk dışarida agrisiz gezemiyorum. Dr küçülür hiç iş yapma dedi sürekli yat dedi. Zaten ayakta duramiyorum hem mideme vuruyor hem kalca bel. Bilmiyorum ne olacak inşallah bian önce atlatiriz. Ağrın felan varsa herseyin sebebi o miyomdur. Allahim sanada acil şifalar versin hamilelikte hastaliklar biter diyorlar. Öyle umut ediyorum gelip gecici birsey olur buda bir imtihan. Atlaticaz guzel düsünelim güzel şeyler olsun

X