9 aylık bekleyışın ardından gelen acı son

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
Arkadasımız 9 aylık hamıleydın dun sabah 9 da doguma gırdı çok ırı bır bebek dunyaya getrdı boyu 62 cm kılosuda 5 kılo vardır belkıde fazla hemen kuveze alınmış cıgerlerı gelışmedıgı ıçın ama malesef gece 4 te bebegı kaybettık okadar tatlı bır bebekkı görsenız sasırılcak bır bebektı gercekten ama hayata tutunamadı kuzum elımızde sadece vıdeo ve resımlerı kaldı anne sabah ögrenmış bebegının oldugunu dogumuda sezaryan olmuş allah kımsenın basına vermesın çok kötu bı durum

Allahım ne zordur, anne neler hisseder şimdi.
Miniği melek oldu, annesi ailesi offfff.
Arkadaşınıza sabırlar diliyorum. Annelik bambaşka,
şimdi o resimlerine, videoya bakmak ne kadar yakar canını.
Yazacak kelime yok aslında. Allahım hiç kimseye yaşatmasın
böyle acılar inşallah.

Ben bıle vıdeoyu ızleyerek oyle baglandımkı aıleyı duşunemıyorum

Sanırım yakın arkadaşın, şimdi ona ne deseniz, ne söyleseniz boş tabii.
Ama bu dönemde onun yanında olmanız, destek olmanız acısını belki hafifletir.
İçim acıdı okuyunca. Kıyamam şimdi hem sezeryan ağrıları yaşıyor, hemde...
Belki yüreğinin acısı vücudunun ağrısını bastırmıştır. Ne zor bir durum .........senağlama

offf ya şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum.allah yardım etsin sabır versin o anneye.allahım bu acıları kimseye yaşatmasın.başınız saolsun arkadaşım.bebeği cennette beklyo annesini.

allah sabırlar versin.çok iyi bilirim bebeklerini kaybetmenin acısını.bende doğumumu sezeryanla yaptım.ikizlerim tek tek beni terk ettiler ağrılarımı hiç aldırmadan deliler gibi hastanede çırpındım bebeklerimi birkere görebilmek için kızıma dokunamadım bile diğer kızımı emzirdim ama sadece bir kez emziriken gözlerime öyle masum bakıyorduku annecim ben gidiyorum sakın üzülme ağlama olurmu.hastaneye götürdük fenalaşınca aldılar iyi olacak dediler ama ertesi gün onu son kez göremeden defnetmişlerdi.çok ağladım ama tesellim öteki kızım oldu acısını onunla dindirecektim ama onu kucağıma bile almak kısmet olmadı 1 gün sonra karnımda hiç ayrılmadığı beraber büyüdüğü kardeşinin yanına gitti.nasıl dayanırım ölürüm biterim dedim 1 sene oldu bebeklerimden ayrılalı.çekilen görüntüleriyle üzerinden çıkarttılan son kıyafetleriyle dayanmaya çalışıyorum.rabbim bunları yaşamayı nasip etmişse dayanmak zorundayız.rabbim bu duyguları yaşayan bütün kardeşlerime sabırlar ve dayanma gücü versin dualarım sizinle

gercekten henüz anne olmamama ragmen cok iii anladım we içim ürperdi allah herkese saglıklı uzun ömürlü hayırlı ewlatlar wersin inşallah banada...........
allah ailesine yardım etsin sabır wersin cok kötü bi acı allah yardımcıları olsun ...............

rabbim sabırlar versin çok zor bir durum rabbimden gelene boynumuz kıldan ince rabbim yardımcıları olsun inşallah

dun aksam kocası aradı yenge defnettım dedı herkez hastanede cananın yanında dedi tek basına oglunu topraga vermış çok uzgundu canlı aldık elımıze sevdık baglandık bugunde topraga vardık demesı benı bıtırdı çok çok zor dun hamıle resımlerıne baktım baktım durdum cananda keske dogurmasaydım dun elımle karnımda sevıyordum dıyor

allah sabirlar versin
ben okuyunca dayanamadim agladim allah kimseye böle bir aci vermesin.... arkadasin cok iri bebek getirmis dünyaya demissin... fakat cigerleri gelismemis demissin birde... kesinlikle arkadasinda seker vardi diyorum ben hamilelik sekeri... veya typ 2 seker
ben de su an hamileyim ve seker hastasiyim.. bu riski bende tasiyorum .. ilk cocugum benimde 5 kilo dogdu fakat allahima sukurki iyiydi.. ve su an yine hamileyim yine ayni korkular var .... ne kadarda kontrol altinda olsam bile bu cok büyük risk.. allahim kimseye ama kimseye EVLAT ACISINI YASATMASIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…