9 aylık bebek babasının yazdıklarını gösteriyor

Anka

Nirvana
Pro Üye
25 Ekim 2008
52.567
114.620
9 AYLIK

kızlar maşallah diyelim...babasının yazdıklarını gösteriyo kerata ya... :1shok::1shok:

o ellerini yerler onun :) benim kardeşimde 1,5 yaşında bütün ülke bayraklarını sorduğumuzda gösteriyordu atlastan çocukla ilgilenmek çok önemli...

9 AYLIK

kızlar maşallah diyelim...babasının yazdıklarını gösteriyo kerata ya... :1shok::1shok:

OY MAŞALLAH NE KADAR AKILLI BEBİŞ YAAAA VALLA BAZILARI SÜPPER ZEKA OLUYOR E BİDE ÇALIŞTIRMIŞ BABASI DEMEKKİ ONDAN BENİM KIZDA ANNE DİYORR DÜN BABA DEDİ İLK DEFA VE BİLEREK SÖLEDİ BAY BAY GEL (DEEE DEEE) DİYORRR MAMA DİYORRRRR BLAAA (ABLA ) DİYORR:roflol::nazar::nazar::nazar:

OY MAŞALLAH NE KADAR AKILLI BEBİŞ YAAAA VALLA BAZILARI SÜPPER ZEKA OLUYOR E BİDE ÇALIŞTIRMIŞ BABASI DEMEKKİ ONDAN BENİM KIZDA ANNE DİYORR DÜN BABA DEDİ İLK DEFA VE BİLEREK SÖLEDİ BAY BAY GEL (DEEE DEEE) DİYORRR MAMA DİYORRRRR BLAAA (ABLA ) DİYORR:roflol::nazar::nazar::nazar:

maşallah ceylinime... :nazar::nazar::nazar:
dokuz aylık olunca o yazar sen gösterirsin artık... :roflol::roflol:zira çok zeki gördüm senin kuzuyu...

aynı benim 5 aylıkki halim kaydirigubbakcemile3 ben 5 aylık sadece bunları yapmakla kalmadım ayrıca ozamanları hatırlıom bile şimdi.. :dilcikar:

X