9 aylık bebegim sürekli uyumak istiyor

kzbanfth

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
6
3
26
Merhaba ben yeni üye oldum ve endişe duyduğum bi konu var 9 aylık bi kızım var ve sürekli uyumak istiyo gece 10 11 saat uyuyo gündüz ise iki saat zar zor uyumadan durabiliyor , hemen uykusu geliyo yatmak istiyo bu durumu yaşayan var mı doktora gitmeli miyim uyanıkken de çok hareketli aktif bi çocuk öyle halsiz bi çocuk değil

9 aylık geceyi gündüzü bilir artık.Günde 2 defa uyuyorsa bence sorun yoktur. Ama sürekli bi uyuma isteği varsa doktora gösterin

Merhaba ben yeni üye oldum ve endişe duyduğum bi konu var 9 aylık bi kızım var ve sürekli uyumak istiyo gece 10 11 saat uyuyo gündüz ise iki saat zar zor uyumadan durabiliyor , hemen uykusu geliyo yatmak istiyo bu durumu yaşayan var mı doktora gitmeli miyim uyanıkken de çok hareketli aktif bi çocuk öyle halsiz bi çocuk değil
Kan değerlerine baktırın sorun yoksa uykuyu seviyordur belki

Gece kesintisiz uyuyo ama gündüz de böyle 2 saat sonra hemen uykusu geliuo bazen iki saat bile dayanamıyo ,gündüz 3 kez yatiyo ve uyku süresi en az 1 saat

• Beğen
Reactions: H M
Gelişimi filan nasıl? Benmkiler araya 3 4 saat ekliyor uyku saatlerine
Ya şöyle benim kızım ilk zaman 2 hafta yoğun bakımda kaldı , akciğerleri kapalı doğdu çok şeyler yaşadık akciğer zari yırtıldı , yani cok problemler yasadı ,sonrasında iyi oldu çok şükür ama işte ben çok ufak biseyde bile stres yapıp çocuk doktoruna gitmiştim ilk zamanlar eşimde artık yoruluyo çocuk yapma diye söyleniyor götürmek istemiyo açıkçası ama işte annelik yinede stres yapıyorum

Uyku ihtiyaci cok olan bir bebek olabilir ama ben sizin yerinizde olsam yine de doktora gotururdum. Kan degerlerine falan baksinlar. Basta saglik sorunu yasamissiniz zaten risk almamak en iyisi. 9 aylikken gece 10-11 saat uyuduktan sonra 2 saat zor uyanik kalmasi cok normal gelmedi bana. Erken yoruluyor sanki.

X