9 aylık bebeğim ishal oldu acill

ozdenkocak88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2022
1.305
990
35
Merhaba anneler kızım 9 aylık şuan küçük bi ilçedeyiz kızım hem kusuyor hem sulu dışkı çıkarıyor hafta sonu olduğu İçin hem özel hem devlet hastanelerinin acilinde çocuk doktoru yok pratisyen hekim de tahlil yapmadan ilaç verip gönderdi bugun kullanmaya başladık ilacı ama ilaç içince de kustu hemde sıvı kaka yapıyor pazartesi çocuk doktoruna götüreceğiz ama bugun için telaş etmemiz gerekir mi yapabileceğimiz bir şey var mı çok strese girdim çok korkuyorum

Merhaba anneler kızım 9 aylık şuan küçük bi ilçedeyiz kızım hem kusuyor hem sulu dışkı çıkarıyor hafta sonu olduğu İçin hem özel hem devlet hastanelerinin acilinde çocuk doktoru yok pratisyen hekim de tahlil yapmadan ilaç verip gönderdi bugun kullanmaya başladık ilacı ama ilaç içince de kustu hemde sıvı kaka yapıyor pazartesi çocuk doktoruna götüreceğiz ama bugun için telaş etmemiz gerekir mi yapabileceğimiz bir şey var mı çok strese girdim çok korkuyorum
Atesi filan varsa dusurun.muz yedirin. Uni hastanesi varsa orayo arayin cocuk acil var mi diye

bındıldağında çökme, dudakta kuruluk, idrarda azalma varsa dehidrasyon belirtisidir, acil doktora gitmenizi gerektirir.

En yakın nöbetci çocuk doktorunun olduğu hastane Bodrum Acıbadem hastanesi bulunduğum ilçeye 2 saat eşimde gidip gelmek çocuğu perişan eder bir gün bekleyelim yarın ilçenin doktoruna gösteririz diyor kızımda görünürde bi halsizlik yok tam tersi şımarık bir halde oyunlar oynuyor ama işte ishal devam ediyor kusma kesildi gibi dünkü pratisyen hekim ise hem isal işim hem bulantı İçin ilaç verdi dün gece 3 de başladım ilaçlara bi gece kullandım birde sabah kusma nın önüne geçtik sanki de ishal devam ediyor yemesinde içmesinde de bişi yok hatta suyu eskiden 30 mg içerdi şimdi bi biberonla 60 mg içmeye başladı

X