9 ayı geçmeyenlerrrr

balxixmsultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
5
0
5. ayıma girdim bu gün ama bana birtürlü geçmiyor.Miniğimi kucağımıza alacağımız o günü sabırsızlıkla bekliyoruz.Nasıl birşeyle karşılaşacağız acaba.Ben tabi hazırlıklara şimdiden başladım oda takımı alındı kıyafetleri gittiğim her mağazadan ihtiyacıma göre almaya çalışıyorum çokmu acele davranıyorum bilmiyorum ama ilk çocuğumuzya ondan böyle sanırım.sizde benim gibimisiniz yoksa bendemi bir gariplik var bilmiyorum.Bu aylarda yaşadıklarınızı benimle paylaşırsanız çok sevirim...

benm daha 2 aylık ama elımden gelse herseyını alırdım zaten zok severım bebek esyası almayı.ALLAH herkeze hayırlısınız versın inş

bende 2 aylığım sürekli bebek mağazaları dolaşıyorum ki bebeğimden önce dolaşırdım ve yiğenlere alırdım sürekli hatta ilk öğrendiğim zamanlar bakıyodum yine onlara aaa dedim artık kendi bebişime bakmalıyım :)) şuanda bişey almıyorum henüz çok erken sadece hediye alınan donları falan var :)) hani ilk don al donansın derler ya o bakımdan :)) bu ara ondan çok kendime hamile kıyafetleri bakmakla meşgulüm ve bende olur olmadık hayallere dalıyorum kız olursa veremem erkek olursa askere göderemem diorum düşünün birden büyüttüm çocuğu :))

ben 5 aya girdim ama bişey almadım daha ço heyecanlı bir durum ama
daha hiç fırsatım olmadı kızıma bişeyler almaya ama anneannemiz alıyor şimdiden

6 dayım..ilk hamileliğm.....bende neyle karşılaşıcağımı bırakın içimdeki varlığın ete cana gelip kucağıma geliceğine inanamıyorum...paronayalarım had safhada..kafamı dağıtmak istiyorum yapamıyorum,çalışmıyo olmamında etkisi var bunda..kayınvalidemin ördüğü şeylere dokunamıyorum çünkiallah esirgesin korkuyorum bişi olurda giydirmek nasip olmazsa die..herkez doğururda ben doğuramazmışım gibimegeliyo...akşamları afaganlar basıyoo...eşimçoook rahat..herşey olucana varır diyoo,koltukta uyuyoo...valla nedyimm ...herşeye ağlıyorumm,hemen hemen herşeyeee...burada bazen kötü şeyler okuyunca etkiisi gitmiyoo aman girmim diyorumm ama can sıkıntısından yapamıyorum bide evde bi misafire tahammülüm yok başka arkadaşdaistemiyorumkimsenin dırdırını çekmeyede halim yokk ,evde kımseye diil hizmet edicek kendim anca kendimi idame ettiriyorumm...hepten şüpheci kıskanc bi kadın oldum ayriyetten...9 kilo aldım ve ben gençkızlığımdan beri anca toparlamıştım dahada bu kaportayı düzeltemem gibime geliyo... :) nedyimişte beleee...

mürekkep balığı seni bayağğ sarsmış arkadaşım yaa ben hergn siteye giriyorum ama beni etkilicek yazılıraı doğum hikayelerini falan pek okumamaya çalışıyorum okusamda çok üstünde durmuyorum herşey olcağına varıcak ben çalışıyorum ama inan evde olmayı tercih ederdim çünkü anın anını tutmuyo birden fenalaşıyorum yatma hissi oluyo ama yatamıyorum eve gidincede işleri yetiştiremiyorum çünkü akşamları anca dinlenmekle geçiyo

bende belli olmuyo ama en çok gazım var ölcem sanıyom gazdan çatlıcam sanki ara sıra tansiyon düşüklüğü oluyo kalp çarpıntım oluyo fena oluyorum yatıp ayaklarımın altına yastık koyarsam ii geliyo bide iştahım pek yok

valla ben farkettım nescafe ıcınce gazm oluyo ıcmıym artık rahatım.benmde halsızlıgım oluyor 5 dk d aolsa uyuynca kendıme gelıyorm.kolumu kaldırıcak halım olmuyor yoksa.iştah bendede yk kılo vermısım.ama yememde lazm bıraz karnım ac

nescafemi hala içiyomuydun inanmıyorum hamilelği öğrendiğin anda hayatından çıkarman gerekenler alkol sigara kahve kola yani kafeinli içeçekler ki çayı bie günde bi iki bardak ve açık iç kansızlık yapıyo

ben aslında çok düşünmüyodum etrafımdan yorumlar ve sorular olunca meraklanmaya başladım kızmı erkekmi die :))

Benim çin takvimine uydu cinsiyet.Bende beşinci ayıma girdim çok şükür rahat bir hamilelik geçiriyorum.Şuana kadar bebeğe birşey almadık sadece kendime hamile kıyafeti aldım.Bebeğe birşeyler almak için erken diye düşünüyorum.Allah korusun birşey olursa sonra çok üzülür insan.Görümcemin sekizbuçuk aylıkken öldü bebeği herşeyi hazırdı.Biz bunu gördükten sonra doğmadan birşey almamaya karar verdik.Allah sağlıklı birşekilde kucağımıza almayı nasip etsin gerisi kolay alınır herşey...

valla bendemi bi tuhaflık var.5 aylık hamileyim ama bir patik bile almadım daha.sanırım korkuyorum düşük tehlikesi geçirdimde ondan mı acaba?her gününü onunla beraber değişik belirtilerle geçirmekte hoşuma gidiyor.keşke bende sizler gibi bişeyler yapabilsem...

Benim için de zaman geçmiyor...6 aylık oldum bugün ama kasılmalarım yüzünden hep diken üstündeyim..Daha sadece 1 şey aldım bebeğime oda aylar önce... ananesi bişeyler örüyor işte.7 buçuk ayı geçsin bende alıcam inşallahhhhhh...

X