9 ay 10 günün sonuna geldik.

Canim, allah bir avazada kurtarsin seni.Bebisini dusundukten sonra korkacak bisey yok.en sonunda o tatli meyveyi kucagina alacaksin ya, gerisi onemli degil.coksekeriremsu

canim şuan hastanedesin biliyorum,allahim sana yardim etsin güzel kolay bir doğum olsun en kisa zamanda da dön ve meleğinin yüzünü göster bize,şimdiden hayirli olsun canim,güzel sağlikli günler diliyorum size,

sanırım bebişini kucagında güzelim.inşallah bu günleri bekleyen tüm hamişler yasar.dogumu nerde hangi hastanede yaptırdın.paylsırsan memnun olcam.bebişinle bi ömür mutlu olman dilegiyle

ayyy hadi bakalım yaa çok heyecanlandım şimdi inşallah herşey yolunda gider izmirde hangi hastahanede doğuracak bileniniz varmı benim doktorum egede bugün gidicem oda ordaysa süpriz yapardım :)sengözlerimebaksanab:lepi:sırnaşık şey

canım büyük ihtimalle meleğin şimdi doğmuştur. gözün aydın ..Allah analı babalı büyütsün..ağrıların inşallah çabuk geçer

canım hayırlı doğumlar olsun inşallahh sağ salim bebeğine kavuşursun inşallahh...

tatlım sana yasmıştım ama gene içimden geldı şu saatlerde yavruşun kucağındadır ne mutlu sana....rabbım analı babalı büyütsün darısı bizleree...

bıdışım aylar oldu senden haber alınamadı nerelerdesin ne yapıyosun oğlun nasıl :uhm:
umarım iyisindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…