9+2 haftalık diye gittiğim gebelik 13+2

Ak23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
55
17
27
İlk randevuma gittiğim zaman gebelik 7 haftalıktı alttan muayne etti kese etrafında kanama var fitil kullan onun dısında her sey yolunda denildi. bugün 9+2 diye gittiğim gebeliğimde kese etrafındaki kanama geçmişti fakat bebeğin boyu kilosu 3 hafta önde son adet tarihiniz uymuyor denildi . 4 agustostan hesaplanırsa 9 haftalık hamileyim falan ondan önceki adetten hesaplanırsa tarihler uyusuyor oda 7 temmuzdu. 7 temmuzda adet oldum hemofili hastasıyım bazen kanamam fazlalasabiliyor ilaç kullandığım halde o zamanda fazlalastı igne kullandım ve dogum kontrol hapi icmeye basladım o hapta kanamamı kontrol altına alıyor bazen . Neyse haplar bittikten kac gün sonra normal adet oldum 4-5 gün sürdü . Ve adetime 2 gün kala gebelik testi yaptim pozitif cikti o yüzden son adet tarihim 4 agustos diye söyledim doktora fakat 7 temmuzdaki tarihle uyusuyor. 1 ay sonra genel taramaya girecez o zamanda daha net anlasilir ama cok saskinim bi anda 13 haftalik oldugunu ögrenince . Basina böyle bir sey gelen var mi?

X