80 kz dyolar :)

marchandize

Benden iyisi yok :)
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
863
2
arkadaslar merhaba ben 14 haftalık gebeyım bugun doktora gıttım ıkılı teste gırdım herse normal dedı cok sukuriyuzde 80 kız dedı :) sankı bnm ıcıme hala erkek doguyo anlamadım ya hıc bole olupta cınsıyetın degıstıgı oldumu aranızda ha buarada doktor 20 haftada tam kesın bellı olu dedı sabırsızlıkla beklıorum :))):CüvCüv:

hayırlısı olsun güzelim ,benim de kızım geliyor,sağlıklı olsun da ne önemi var ki
,önceden 9 ay bekliyorlarmış öğrenmek için,ne meraklıyız bizde di mi? :)))

evet canım sitede okadar çok varki kız deyipte sonra erkek olduğu anlaşılan yada tam tersi olan,

bence hayırlısını iste canım gerçi seni okadar iyi anlıyorumki bende meraktan ölücem artıkkkk

bende kız hissediyordum ama rüyamda erkek gördüm adını duydum umuttu doğurduğumu gördüm şimdi erkek diye düşünüyorum ama avcayip meraktayım yanii

bende ruyamda erkek bebek optum :) hep ıcımde erkek ya kız olsun muhım degıl ama onemlı olan saglık,meraktan cıdırcam yanı alısverıs yapmak ıcstıorum ya pembe ya mavı ne bılıyım :) ıcımdende hep erkek gelıodu hala erkek dıye dusundugum ıcın sızede soırıyım dedım :)

bende başından beri rüyamda hep erkek bebek gördüm, hatta daha 2 gün önce gene doğmuş bi erkek bebek getirdiler bana hastanede ben bu benim bebeğim diil, bu erkek diyorum geri götürüyolarsırnaşık şey . yakınlarım hep söylüyolar rüyalarında görmüşler erkekmiş falan diye. ama benim kızım olucak !..kaydirigubbakcemile2------aman hayırlısıyla bi eli ayağı düzgün doğsunda gerisi pek önemli diil bence.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin, en başta hayırlı evlat versin ! kaydirigubbakcemile5

benim de hamile kaldigimdan beri icime hep erkek doguyordu ama 25.haftamda kiz oldugunu ogrendim cok sevindim.hep bir kizim olsun istemistim...

canım bizde en başında babasıyla erkek gibi hissediyorduk..ki benim hayallerimde kız bebek olmasına rağmen erkek isimleri bile düşünmeye başlarkeeeennn, kız olduğunu öğrendim :) sonra 4 ayrı doktorada sordum Allah ın izni ile 20 gün içinde bir kızım olacakkk :) bence kız bebek daha sevimli.. de gel gelelim daha isim bulamadık :KK43: hadi kızınız hayırlı olsun a.s.

bana doktorum 12, haftada büyük ihtimal erkek demişti..ben inannmadım tabi hep kız diye düşünüyordum neden bilmem.16. haftada kesin erkek dedi...şimdi kendime şaşıyorum nerden çıkardım kız işini oğluşumdan utanıyorum..

erkek bebekler 13-14. haftalarda %90 ihtimalle anlaşılıyor testis yapılarından dolayı
Allahu teala evlat nasip etttikten sonra kız yada erkek hiç farketmez bencede
saglıkla kavuşursunuz inşaallah bebeginize :Saruboceq:

canım bizde en başında babasıyla erkek gibi hissediyorduk..ki benim hayallerimde kız bebek olmasına rağmen erkek isimleri bile düşünmeye başlarkeeeennn, kız olduğunu öğrendim :) sonra 4 ayrı doktorada sordum Allah ın izni ile 20 gün içinde bir kızım olacakkk :) bence kız bebek daha sevimli.. de gel gelelim daha isim bulamadık :KK43: hadi kızınız hayırlı olsun a.s.
Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla saglıkla 1 avazda kurtulursunuz inşallah a.s.

Allahtan sağlıklı ve hayırlı evlat dileyin arkadaşım,bizim gibi bebişlerinin yolunu hala gözleyenleri düşünün ve sağlıklı evlat dileyin.Allahım tez zamanda bize de bebişlerimizi gönder.Aminnnnnnnnnnnnnnnn.

rüyalarında erkek bebek görenlerin kız, kız bebek görenlerin erkek bebeği oluyormuş arkadaşlar.
benim ablam ilk bebeğinde erkek bebek görmüş rüyasında kızı oldu, ikinci bebeğinde kız görmüş oğlu oldu. yengem de öyle. erkek görmüş rüyasında kızı oldu. yani gerçekten tersi çıkıyor.
ben de rüyamda yumurta gördüm:KK70: erkek bebeğe dalalet ediyormuş. hem de rüyamı gördüğümde hamile olduğumu bile bilmiyordum. şimdi bekliyoruz bakalım merakla. gerçi babası oğlum diye sevmeye başladı bile ama... ben ya kızsa üzüyorsundur bebeğimi diye kızıyorum. Allah korusun sonra kimlik bunalımı geçirmesin yavrucuğum:)

şimdi eski konularımı okyodum gercekten bebegım erkek olucak :) demekkı ıcımdekı hısler benı yanıltmamıs :emir_bebek:allah hayırlısıyla saglıkla kucagımıza almak nasıp etsın bebeklerımızı kaydirigubbakcemile3

canım bebeğin 13. haftada cinsel organın tepecik şeklindedir kızla erkek arasındaki tek fark yönüdür fakat 15. haftanın sonunda cinsel organ kendni tamamlar ve bebeğin kız yada erkek olduğu anlaşılır bazı doktorlar 13. haftada tahmin etseler bile sadece yönünden yanılabilecekleri için daha sonra söylemeyi tercih ediyorlar.benim kızım olucak ve ben 13.haftadan sonra öğrenmiştim kızımın olucağını.birde arkadaşlar her ne kadar 15. haftadan sonra cinsiyet kesinleşsede kordon yanıltabilir yada bebek bacaklarını açıp göstermek istemeyebilir.ben her gidişimde çikolata yemeye özen gösteriyorum çünkü bebek mutlu olunca harket ediyor bacaklarını açıyyor o zaman deneyin isterseniz.bence bebeğin cinsiyeti önemli değil Rabbim sağlıklısını versin yeterki.neyse Allah gönlünüze göre versin yinede

Bende dün gittim dr çok ısrar edince dayanamı kıza benziyor dedi.bende 12+3 deyiz bizde ilk bebeğim olacağı için hiç farketmiyor.Yeterki sağlıklı olsun.Allah sizlerinkinide sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

X