Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

hadi ya peki canm biraz uyanarak soru yorum sol popondada oluyordu agri benim agri orda yogunlasiyor hani iğne olursunda o kisim yururken falan agririr ya öyle inşallah anlatabilmisimdir

hadi ya peki canm biraz uyanarak soru yorum sol popondada oluyordu agri benim agri orda yogunlasiyor hani iğne olursunda o kisim yururken falan agririr ya öyle inşallah anlatabilmisimdir

Dizimle kalçam arası çok ağrırdı bitanem son zamanlar kuyruk sokumum ağrımaya başlamıştı

Sıkıntılarının olduğunu bilip bunlar için adım atman çok güzel sen orda başlamışın anneliğe. Lohusa depresyonu mu

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Şuan felaket uykum var artık gün içinde nasıl yorulduysam kafamı kaldıracak halim yok.
Birde komşunun annesi vefat etmişti 4 gün önce ona baş sağlığına ve kurana gittim karşı komşumla ama nedense orada çok acayip bir enerji aldım
Kadınlardan bir kaçı resmen gözlerini üzerime bir diktiler pir diktiler
Yıldızım düşük olduğundan herhalde daha orada başladım ağırlaşmaya

Yarında arkadaşlar çaya geleceklermiş
İnşallah yarına birşeyim kalmazda sabah temizliğimi yaparım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Şuan felaket uykum var artık gün içinde nasıl yorulduysam kafamı kaldıracak halim yok.
Birde komşunun annesi vefat etmişti 4 gün önce ona baş sağlığına ve kurana gittim karşı komşumla ama nedense orada çok acayip bir enerji aldım
Kadınlardan bir kaçı resmen gözlerini üzerime bir diktiler pir diktiler
Yıldızım düşük olduğundan herhalde daha orada başladım ağırlaşmaya

Yarında arkadaşlar çaya geleceklermiş
İnşallah yarına birşeyim kalmazda sabah temizliğimi yaparım

Merhaba kızlar. Bende bugünkü planımı yazayım size
kahvaltı beyaz peynir yumurta zeytin şekersiz çay

Öğleyin arkadaşta olacam kısıra çağırdı ama iki kaşık yicem
akşam çorba içecem ekmeksiz tabi.
Spor olarakta kahvaltıdan hemen sonra plates yapacam:)

Merhabalar

8.takima yonlendirildim :)
Benide araniza alirsajiz sevinirim.
165 boyundayim 91 92 arasindayim yarin acbkarina tartilip anlicam :)
Syrekli online olamayabilirim ama her cuma yazarim zevkle kilomu :)
Hoşgeldin ama motivasyon adına burda paylaşım yapıyoruz cuma cuma yazıp ne anlayacağız sen ne anlayacaksın biraz sohbet birazda rekabet

[QUOTE="yenihayatimmerhabcanım adın ned37582459, yazıyorsun çalışıyor musunaridudum hepsinede harfiyen uyulucakdir :)[/QUOTE]
Kendinden bahseder misin canim adin nedir nerden yaziyorsun calisiyor musun
ben gülşen kayseride oturuyorum ogretmenim

Kilon ve boyun kac

Kızlar eşim yine dedesigile gitmemizi istiyor her Pazar ordayım ya ailecek hiç geçirmiyoruz pazarları. Bende patladım biraz önce ben gelmiyorum dedim bende kızımı alıp giderim dedi onu nasıl ikna edebilirim bazen de birlikte vakit geçirmeye ..dedesine çok düşkün her hafta gidilmezki ben de ailemi haftada bir görüyorum onun ailesini de ama dedesi olmaz ki ya

Kızlar eşim yine dedesigile gitmemizi istiyor her Pazar ordayım ya ailecek hiç geçirmiyoruz pazarları. Bende patladım biraz önce ben gelmiyorum dedim bende kızımı alıp giderim dedi onu nasıl ikna edebilirim bazen de birlikte vakit geçirmeye ..dedesine çok düşkün her hafta gidilmezki ben de ailemi haftada bir görüyorum onun ailesini de ama dedesi olmaz ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…