Makyaj Ürünleri 8.nci göz makyaji YaRismasi Konu oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

8. makyaj temasi icin pamuk eller klavyeyee

• maske

OY: 3 2,0%
  • gelin makyaji

OY: 20 13,2%
  • sanatci makyaji

OY: 9 5,9%
  • yasli görünme makyaji

OY: 53 34,9%
  • Nostalji

OY: 13 8,6%
  • Smokey

OY: 10 6,6%
  • cizgi kahramani makyaji

OY: 7 4,6%
  • hint / arap makyaji

OY: 37 24,3%

• Ankete Katılan
    152
ben nostalji dedim ama kararımı değiştim bencede yaşlılık olsun çok eğlenceli olacaktır diğerlerine göre :KK70:

bende hint ve arap dedim ama yaşlılık makyajıda güzel olur farklı olur en azından maksat eğlenmek değilmi..

hint/arap makyajı diyorum ben..zaten gotikte yeterince çirkin gördük herkesi,şimdi asıl cevherleri görelim:hulya:

yaşlılık dedim bende.ilginç olsun biraz arap ve smokeyi bi çok kişi yaptı gördük zaten.

Ben arap yada hint olursa katılcam ama yaşlılık olursa katılamam kendime o konuda güvenmiyorum ama kızları öyle görmekte çok hoş olcak sanırım delikafadulden

yinede arap dedim ben :hulya:

yaşlı makyajıyla gelin makyajı arasında kaldım ama geliin makyajını seçtim çünküüüü evlenecem bana gelin makyajı lazım:))))))

Smokey dedim.
Yaşlılık olursa sizleri çok merak ediyorum açıkçası neler çıkarıcaksınız:)
Ben becereiksizim yapamam yaşlılık :)

yaşlılık makyajı zor olur muhtemelen ama keyifli şeyler görüceğimizden eminim. nostaljide hoş olabilir ama herkes birbirine benzer sanırım... aşkito babaannenin resmini koyama sakın hee makyajla böle oldum diye:)) katılacak olan herkese şimdiden başarılar...

seçilmese de benim fikrimin ankete girmesi bile beni mutlu etmeye yetti.. teşekkürler..:kedi:

spidermannn makyajı istiyozzzzz :ecrin_bebek:

evet yaa çizgi kahraman fikride süpermiş.. çok ilginç görüntüler ortaya çıkabilir. bu yarışmada olmasa bile mutlaka diğer yarışmaların birinde uygulanabilir...

Peki kızlar büyük ihtimal yaşlılık makyajı olacak artık...
Katılacaklar kimler hadi cesaretli bayanları görelim :lepi:

YASLILIK makyaji yapilirsa bence bas örtüsü kullanalim.
sac sorun cünkü.

ben büyük bir zevkle katilacagim :)))

KONUYU KIM SAHIPLENIYOR??
dü$ canisim sen katilmayacaksan sana havale etsek bu göreviii?

X