8 martta nazmi bayçına ameliyat oluyorum

cgdmmrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
42
2
Arkadaşlar, forumda Nazmi Bayçınla ilgili sayfa yok galiba. Ona ameliyat yaptıran kimse varmı acaba. bir sürü doktorla görüştüm ama sanki onun sonuçları daha iyi gibi geldi.Yine de heyecanlanıyorum. Burada yaptıranlar benle paylaşımda bulunabilirlermi acaba.8ine kadar daha çok var.nolur bana destek olun.

jaleseker sen nazmi beye ameliyat olmuşsun. Bana özelden yazarmısın durumunla ilgiliyerimseniben

Arkadaşlar, forumda Nazmi Bayçınla ilgili sayfa yok galiba. Ona ameliyat yaptıran kimse varmı acaba. bir sürü doktorla görüştüm ama sanki onun sonuçları daha iyi gibi geldi.Yine de heyecanlanıyorum. Burada yaptıranlar benle paylaşımda bulunabilirlermi acaba.8ine kadar daha çok var.nolur bana destek olun.

merhaba,
sitede ilk defa nazmi bayçın'dan bahseden birine rastladım bende nazmi beye burun ameliyatı oldum sonucundan memnun kaldım hatta burun estetiği ile ilgili konuların geçtiği yazılarda arkadaşlara yardımcı olmak için nazmi bayçın die doktorumun ismini verdim şimdide göğüslerimi büyütmek için ameliyat olmak istiyorum sizde 8 martta olucakmışsınız şimdiden geçmiş olsun diyim göğüs ameliyatı şuan daha olmadım yakın zamanda nazmi beyin yanına uğruycam destek istemişsiniz burun ameliyatı konusunda nazmi bayçın çok ii süper.....göğüste de ondan aşağı kalıcağını sanmıyorum siz ameliyat oluncada bana anlatırsınız heyecanlanmayın çünkü nazmi bey hasta psikolojisinden çok ii anlıyo ve çok rahat bi şekilde ameliyta giriyosunuz. Hbrlerinizi bekliyorum ona göre bende ameliyat tarihimi öne alırım sayenizde a.s ortak bi noktada buluşmuş olduk çok sevindim. Sevgiler.....

merhaba,
sitede ilk defa nazmi bayçın'dan bahseden birine rastladım bende nazmi beye burun ameliyatı oldum sonucundan memnun kaldım hatta burun estetiği ile ilgili konuların geçtiği yazılarda arkadaşlara yardımcı olmak için nazmi bayçın die doktorumun ismini verdim şimdide göğüslerimi büyütmek için ameliyat olmak istiyorum sizde 8 martta olucakmışsınız şimdiden geçmiş olsun diyim göğüs ameliyatı şuan daha olmadım yakın zamanda nazmi beyin yanına uğruycam destek istemişsiniz burun ameliyatı konusunda nazmi bayçın çok ii süper.....göğüste de ondan aşağı kalıcağını sanmıyorum siz ameliyat oluncada bana anlatırsınız heyecanlanmayın çünkü nazmi bey hasta psikolojisinden çok ii anlıyo ve çok rahat bi şekilde ameliyta giriyosunuz. Hbrlerinizi bekliyorum ona göre bende ameliyat tarihimi öne alırım sayenizde a.s ortak bi noktada buluşmuş olduk çok sevindim. Sevgiler.....

aaaa çok sağolun. Nihayet biri de çıktı yahu. Ameliyat öncesi bu ne motive etmedir.hihoyyyt çok sağolun. yarın sabah ilk ameliyatı benmişim.yarın meme büyütme günüymüş. :1rolleyes: iyiki ilk ben gireceğim.yoksa heyecendan kusup dururum gibi geliyor.

herkese merhebe, nihayet pazartesi amelyatımı oldum dr. Nazmi beye. pazartesi sabah erkenden hastaneye gittim kan tahlilifelan yapıldı. siz beni o sıra görseniz. kaçacak delik arıyordum valla. korkum amelyat değilde anestezi almaktı. Birşey olur die korktum. Neyse anestezi doktoru benle konuştuktan sonra biaz rahatladım. zaten nazmi bey de gelip son muayenesini yapıp gerekli işaretlemeleri yapınca biraz daha gevşedim. odada iken bana bir ilaç verdiler zaten sonrasını hayal meyal hatırlıyorum.kafamçokkarıştı ilk hatırladığım birilerinin adımla bana seslenmesiydi. meğer uyandırılırken öyle oluyormuş. O an ne hissettim biliyormusunuz?Sanki beni uyutup hemen uyandırmışlar ve ameliyattan vazgeçmişler. Niye olmadı ameliyet deyip durmuşum. Sonra odaya gelene kadar ki kısımda heralde uyudum ki hatırlamıyorum. Odaya gelince hemen açıldım bir süre dinlendikten sonra ilk gezmemei yaptım.kesinlikle hemen ayaklanınca insan hemen toparlıyormuş. Annem inanamadı halime. Kızım dur, yat biraz otur felan diye diye bir hal oldu kadıncağız. Doktorum 2. ameliyatını da bitirmişken arada beni görmeye geldi. aferim hemen ayaklanmışsın, yok öyle hasta gibi yatmak deyip beni yüreklendirdi. (Annam için aynı şeyi söyleyemicem valla.:1shok:) hastaneden çıkana kadar nerdeyse bütün günümü ayna karşısında geçirdim. (aslında hastane aynaları biraz daha büyük olsaymış ya. Şöyle bir boy aynası iyi olurdu valla.)

Akşam doktorum muayeneden sonra kendini ne zaman iyi hissedersen çıkabilirsin deyince heyecanlandım ama çıkmaya da karar verdim. o esnada çok da ağrım yoktu. gece ağrıyacak diye korkuyordum ama hastane psikolojisindende kurtulmak istedim.ağrı kesici ilaca güvenip çıktım.İyikide çıkmışım. hiç bir sıkıntı, beni perişan edecek hiç bir ağrı yaşamadan bugüne kadar geldi.m.İlk banyomu da yapınca çok rahatladım zaten. Şu an bir tek silikonlar düzgün yerine otursun diye göğüs üst kısmında bandajlarım var. birazcık kaşıntı yapıyorlar.bugün kontrole gideceğim.bakalım nazmi bey nasıl bulacak beni:jeyyar:

Sütyen olarak da göğsümü çok da sıkmayacak fakat alttanda destekleyecek çok sıkı olmayan penye bir sütyen kullanıyorum.özel bir marka almadım doğrusu.bugünkü kontrolden sonra da öğreneceğim şeyleri paylaşırım artık.

X