8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sizce Nasıl Kutlanmalı?

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
98
0
Slm Kızlar,

8 Mart Dünya Kadınları Günü sizce nasıl kutlanmalı? Katılımınızı bekliyorum.

Ben hemen fikirlerimi söyleyeyim. Şimdiki haliyle çok yavan en azından yılda bir günde olsa her kadının çok özel olduğunun hatırlatılması faydalı olur.

8 Mart Kadınlar Günü ile ilgili olarak YouTube'a bir çok video konmuş benim aralarından beğendiklerim var. Sizlerle de paylaşmak isterim.

http://www.youtube.com/watch?v=OddBASteZyc

bence 8 mart kadınların hayatındaki zorlukların, sorunların gündeme getirilip, çözüm aranması gereken bir gün olmalı. kadınların uğradığı şiddet, yasal haksızlıklar, çalışma ve eğitimde karşılaştığı güçlükler üzerine vurgular yapılmalı. yoksa erkeklerin sadece hediye alıp vicdanlarını rahatlattıkları bir gün değil. zaten herkes daha çok şey satmak için bugünü bir çeşit anneler günü veya sevgililer gününe çevirmeye çalışıyor...

arkadaşım sana katılıyorum çok doğru.

kadinlarin resmi tatil gunu olsun
o gun bulasik ,camasir olmasin
gezeli,eglenelim ....

nixim valla harika bir fikir destekliyorum seni...onun dışında kadınlar gününün diğer günlerden tek farkı elimize birer gül vermeleri...farklı birşey yaşayan varmı??hangisi çıkıpta sorunlarımıza çözüm buldu..bence hepsi şişirmece..kısaca kuru kuru kurbanın olayım diyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…