8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bilmem acaba ben miyim evli mutlu çocuklu dediydim ben öyleysen olabilirsin

çok pis elendin

hiiiiiiiiiii ben kitap kurduyum yaaa ben olayım ben bi de bana kitap al katilcaaazım

Ben seni eledim canım, evli mutlu çocuklu demişsin ama hamile değil demişsin

Sana yeni ipucu veriyorum meslektaş olmamızın hatrına

İPUCU: Benim kurbanım çok mütevazi bir insan bence

ayy aklıma ne geldi şimdii

dün sevgilimle konuşuyoruz adamın sevgililer günü kutlayası geldi bende hevesi kaçmasın, ilk romantiklik göstergesi bu oldu die ses çıkarmadım akşam yanından ayrıldım eve geldim, arkadaşımla whatsap ta konuşuyoruz ne alacam ben bu koca kafaya die dedim boyunluklara göz koyduydu ondan istiyordu, ama onlarda 5 tl falan basit kaçar, bide kırmızı swetshirt türü bişey istiyordu kırmızı ayakkabı aldı die bari ondan bakayım dedim sonra da bir düşündüm ben ipucu vermiş olabilir miyim acaba bana alacagı hediye konusunda die benim adama verdigim ipuçlarına bakın

- hayatım telefonumdan çok sıkıldım telefonumu değişttirmem lazım

- aşkım ben laptopu bi daha düşürdüm, yakında ekranı elimde kalacak, bana bi laptop lazım

- bebegim yaa bi nissan juke olsa şimdi fena mı olurdu

keşke ona da burdaki gibi bi liste vereydim dedim sonra da, adamın benmle ilgili hiç bir ipucu yok elinde

Kizlar evde değilim cumadan beri bilgisayardan giremiyorum telden de zor oluyor bu yuzden gonderemedim. Herkese tek tek yollamaya baslicam ama zaman alacak biraz

Tamam canım. Bari listede adı olup çekilişe katılmayanları bi söyleyiver de onları da eleyelim yaa.
Ben bilmiyorum kimler çıkarıldı çekilişten

Son verdiğim ipucuna göre beni listenden ele canım. Kurbanım çok mütevazi demiştim, bir de senin istediklerine bak. Hemen ele beni

Son verdiğim ipucuna göre beni listenden ele canım. Kurbanım çok mütevazi demiştim, bir de senin istediklerine bak. Hemen ele beni

ayy vallaa hem çok güldüm hem de utandım şimdiii yok yaa ben aslında öle bi insan değilimm, gerçekten çok mutevaziyimdirr, sevgilim bana askerde onu ziyarete gittigimde anahtarlık vermişti izmirden aldıgı, ilerde evimizin anahtarlarını takarsın die de çok mutlu olmuştum ama işte ne bileimm biraz düşüncesiz konuşuyorum sanırım :18: sanırım sevgilim de benm için gözü yükseklerde diyordurr

Ben seni eledim canım, evli mutlu çocuklu demişsin ama hamile değil demişsin

Sana yeni ipucu veriyorum meslektaş olmamızın hatrına

İPUCU: Benim kurbanım çok mütevazi bir insan bence

ben de mütevaziyim ya valla bak

benimki de dün çok kıskandı bu çekilişi akşam heyecanla yazılanları okuyorum benimki kedi gibi sokulmuş sürekli yorum yapıp duruyo
anladım ki ilgi istiyo şu kızlarla ilgilendiğin kadar benle ilgilenmiyon bana hediye almak için kafa yor diye isyanlardaydı
ben ne alsam acaba ya ona :26:

Bari biraz küçük şeylerle ilgili ipucu ver de, adam kara kara düşünmesin

Ben de çekiliş heyecanına kapıldım, sevgililer gününü unuttum. Ne alıcam ki acebaaa:26:

Bu arada benim doğum günüm de 8 mart, kocacığım iki hediyeyi bi arada alıp ucuza kaçmaz inşallah

yaa evett bu sevgililer günü nerden çıktı benim hiç kutlama niyetim yoktuu ne alacam ben şimdi bu herife yaww ona da desem kendisiyle ilgili tanıtım yazısı hazırlasa

ayy bende bundan sonrası için öle yapmayı düşünüyorum zaten gözündeki kötü imajı silmem lazım adamın

hee hadi bana ipucu verin, ilk sevgililer günümüz ne alayım

neden olmasın kuzum

Bende an itibariyle 8 kişiyi eledim

Bende ipucu vereyim bariii

Benim kurbanım da evli :123:
ben miyim bende evliyim

ohh bee bi kişi daha elendii kaldı 30 kişi

yaa sende deilsinn ismim yazıyo benimmm kaldı 29 kişi

evli barklı deilim kiii seni de eledikkk
oyyyyyy oyyyy

daha geçmişi tam bitiremedim amaa bir ipucu da ben vereyimmm

benim kurbanım hamileeeee değğiiillllll
bende seni eledim

Bi ipucu da benden olsun kurbanim evli :))
ben miyim

olsun canım sen gel
buyuk ıpucu gelıyoooooooooo benım kurbanım yılbaşı çekilişine katımıs
bende katıldımmmmmmmmm ehe ehe ehe
Bir de yeni ipucuyla değerlendir bakalım. Fikrin değişecek mi?

Benim kurbanım kitap okumayı seviyormuşşşş
ben sevmiyorum elendin hıh

neden olmasın kuzum

ben miyim bende evliyim

oyyyyyy oyyyy

bende seni eledim

ben miyim

olsun canım sen gel

bende katıldımmmmmmmmm ehe ehe ehe
ben sevmiyorum elendin hıh

seni eledim malesef, sen de beni eledinn artık aramızda katil - kurban ilişkisi yok, sarma ilişkisi olabilir

Kurbanııım sana buyuk suprıııızzzıım var :) muhtemelen hedıyesınııı en gec pazartesı kargoya vermıs oluruuuumm :))))))))

hilal senın kurbanını tahmın edıyorum :)
yaa bu arada ben kıme çıktım azcık çıtlatsın

waww bu ne hızz

mecburıyetten :) ben erken gonderıcem cunkı benım ınternetım haftaya cumadan ıtıbaren olmıcak ıptal ettırıyoruz da o yuzden bıran once yollım kı elıne gectıgınden emın olayım hemde sevıncını paylasamk ısterım.

seni eledim malesef, sen de beni eledinn artık aramızda katil - kurban ilişkisi yok, sarma ilişkisi olabilir
tamam anlaştık
Kurbanııım sana buyuk suprıııızzzıım var :) muhtemelen hedıyesınııı en gec pazartesı kargoya vermıs oluruuuumm :))))))))

oyyyy hilalim eğer ben isem kurbanın adres değişikliği yapmam lazım olur :26::26: herifin haberi yok haftayada izmirde olacağım o yüzden evde kimse yok

kızlar ben arada cepten gırıyorum ınternete ama bu topıgımızı bır turlu bulamıyorum . ne sekılde yapılıyor bana anlatan olurmu? yanı butun konular konu baslıkları hepsı var ama bır turlu bu konuyu bulamıyorum

burdan sevgili katilime sesleniyorum katilim benim hediyemi 21 inden sonra gönder nolur teyzemin yanında olacağım o yüzden benim elime geçmez ama istersen teyzemin adresini de verebilirim illa 21inden önce göndereceğim dersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…