8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bilmem acaba ben miyim :KK53: evli mutlu çocuklu dediydim ben öyleysen olabilirsin :KK37:

çok pis elendin :KK37:

hiiiiiiiiiii ben kitap kurduyum yaaa ben olayım ben :KK52: bi de bana kitap al katilcaaazım :KK9:

Ben seni eledim canım, evli mutlu çocuklu demişsin ama hamile değil demişsin:KK31:

Sana yeni ipucu veriyorum meslektaş olmamızın hatrına:KK19:

İPUCU: Benim kurbanım çok mütevazi bir insan bence:KK16:

ayy aklıma ne geldi şimdii :KK52::KK52:

dün sevgilimle konuşuyoruz adamın sevgililer günü kutlayası geldi :KK37: bende hevesi kaçmasın, ilk romantiklik göstergesi bu oldu die ses çıkarmadım :KK1: akşam yanından ayrıldım eve geldim, arkadaşımla whatsap ta konuşuyoruz ne alacam ben bu koca kafaya die :KK33: dedim boyunluklara göz koyduydu ondan istiyordu, ama onlarda 5 tl falan basit kaçar, bide kırmızı swetshirt türü bişey istiyordu kırmızı ayakkabı :KK37: aldı die bari ondan bakayım dedim :KK1: sonra da bir düşündüm ben ipucu vermiş olabilir miyim acaba bana alacagı hediye konusunda die :KK34: benim adama verdigim ipuçlarına bakın :KK30:

- hayatım telefonumdan çok sıkıldım telefonumu değişttirmem lazım

- aşkım ben laptopu bi daha düşürdüm, yakında ekranı elimde kalacak, bana bi laptop lazım

- bebegim yaa bi nissan juke olsa şimdi fena mı olurdu :KK53::KK53::KK53::KK53:

keşke ona da burdaki gibi bi liste vereydim dedim sonra da, adamın benmle ilgili hiç bir ipucu yok elinde :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kizlar evde değilim cumadan beri bilgisayardan giremiyorum telden de zor oluyor bu yuzden gonderemedim. Herkese tek tek yollamaya baslicam ama zaman alacak biraz

Tamam canım. Bari listede adı olup çekilişe katılmayanları bi söyleyiver de onları da eleyelim yaa.
Ben bilmiyorum kimler çıkarıldı çekilişten:KK50:

dün sevgilimle konuşuyoruz adamın sevgililer günü kutlayası geldi :KK37: bende hevesi kaçmasın, ilk romantiklik göstergesi bu oldu die ses çıkarmadım :KK1: akşam yanından ayrıldım eve geldim, arkadaşımla whatsap ta konuşuyoruz ne alacam ben bu koca kafaya die :KK33: dedim boyunluklara göz koyduydu ondan istiyordu, ama onlarda 5 tl falan basit kaçar, bide kırmızı swetshirt türü bişey istiyordu kırmızı ayakkabı :KK37: aldı die bari ondan bakayım dedim :KK1: sonra da bir düşündüm ben ipucu vermiş olabilir miyim acaba bana alacagı hediye konusunda die :KK34: benim adama verdigim ipuçlarına bakın :KK30:

- aşkım ben laptopu bi daha düşürdüm, yakında ekranı elimde kalacak, bana bi laptop lazım

keşke ona da burdaki gibi bi liste vereydim dedim sonra da, adamın benmle ilgili hiç bir ipucu yok elinde :KK52::KK52::KK52::KK52:

Son verdiğim ipucuna göre beni listenden ele canım. Kurbanım çok mütevazi demiştim, bir de senin istediklerine bak. Hemen ele beni:KK9:

Son verdiğim ipucuna göre beni listenden ele canım. Kurbanım çok mütevazi demiştim, bir de senin istediklerine bak. Hemen ele beni:KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52: ayy vallaa hem çok güldüm hem de utandım şimdiii :KK17::KK17::KK17: yok yaa ben aslında öle bi insan değilimm, gerçekten çok mutevaziyimdirr, sevgilim bana askerde onu ziyarete gittigimde anahtarlık vermişti izmirden aldıgı, ilerde evimizin anahtarlarını takarsın die de çok mutlu olmuştum :KK17::KK17: ama işte ne bileimm biraz düşüncesiz konuşuyorum sanırım :18: sanırım sevgilim de benm için gözü yükseklerde diyordurr :KK55::KK55:

Ben seni eledim canım, evli mutlu çocuklu demişsin ama hamile değil demişsin:KK31:

Sana yeni ipucu veriyorum meslektaş olmamızın hatrına:KK19:

İPUCU: Benim kurbanım çok mütevazi bir insan bence:KK16:

ben de mütevaziyim ya valla bak :KK9:

benimki de dün çok kıskandı bu çekilişi :KK9: akşam heyecanla yazılanları okuyorum benimki kedi gibi sokulmuş sürekli yorum yapıp duruyo
anladım ki ilgi istiyo :KK9: şu kızlarla ilgilendiğin kadar benle ilgilenmiyon bana hediye almak için kafa yor diye isyanlardaydı :KK9:
ben ne alsam acaba ya ona :26:

:KK52::KK52::KK52::KK52: ayy vallaa hem çok güldüm hem de utandım şimdiii :KK17::KK17::KK17: yok yaa ben aslında öle bi insan değilimm, gerçekten çok mutevaziyimdirr, sevgilim bana askerde onu ziyarete gittigimde anahtarlık vermişti izmirden aldıgı, ilerde evimizin anahtarlarını takarsın die de çok mutlu olmuştum :KK17::KK17: ama işte ne bileimm biraz düşüncesiz konuşuyorum sanırım :18: sanırım sevgilim de benm için gözü yükseklerde diyordurr :KK55::KK55:

Bari biraz küçük şeylerle ilgili ipucu ver de, adam kara kara düşünmesin:KK34:

benimki de dün çok kıskandı bu çekilişi :KK9: akşam heyecanla yazılanları okuyorum benimki kedi gibi sokulmuş sürekli yorum yapıp duruyo
anladım ki ilgi istiyo :KK9: şu kızlarla ilgilendiğin kadar benle ilgilenmiyon bana hediye almak için kafa yor diye isyanlardaydı :KK9:

Ben de çekiliş heyecanına kapıldım, sevgililer gününü unuttum. Ne alıcam ki acebaaa:26:

Bu arada benim doğum günüm de 8 mart, kocacığım iki hediyeyi bi arada alıp ucuza kaçmaz inşallah:KK9:

yaa evett bu sevgililer günü nerden çıktı benim hiç kutlama niyetim yoktuu :KK47::KK47: ne alacam ben şimdi bu herife yaww :KK37: ona da desem kendisiyle ilgili tanıtım yazısı hazırlasa :KK1::KK1:

Bari biraz küçük şeylerle ilgili ipucu ver de, adam kara kara düşünmesin:KK34:

Ben de çekiliş heyecanına kapıldım, sevgililer gününü unuttum. Ne alıcam ki acebaaa:26:

Bu arada benim doğum günüm de 8 mart, kocacığım iki hediyeyi bi arada alıp ucuza kaçmaz inşallah:KK9:

ayy bende bundan sonrası için öle yapmayı düşünüyorum zaten :KK1: gözündeki kötü imajı silmem lazım adamın :KK37:

hee hadi bana ipucu verin, ilk sevgililer günümüz ne alayım :KK43:

aayyyy daha okudugum ilk msj ların bile hepsini üzerime alındım iyi mi :KK31::KK31:

ben miyim acabaaa :KK53::KK53: eğer bensem dertlenmme yahuu, ben ufacık şeylerden bile çok mutlu olurum kii :KK16::KK16:

ahaa beennn :KK53::KK53:

meraktan çatlamış diyor kesin beenn :KK53::KK53:

uyuyor demişsin buralarda yok demişsin bu da kesin benn :KK53::KK53:

herkese ben mi çıktım yoksaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

oohhh bir sürü hediyem olacak o zaman :KK55::KK55:

aaa ben miyim yoksaaa :KK53::KK53: ben adres bilgilerimi göndermemiştim işe başlarsam evde olamam hediyeleri alamam die :KK53::KK53: bikaç güne gönderecektim yaa :KK43::KK43: yoksa ben bir ipucu buldum mu şuann :KK47::KK47:

eğer bensem kurbanın azıcık bebek kokusu sür üzerine yeter pekt olmasa bile olurr :KK16::KK16:

neyse ki sonunda bi kişiyi eledim :KK1::KK1: sen hariç herkes hala şüphelii :KK47::KK47:

hmmm, online deil demekk :KK14: yoksa ben miyimmm :KK14::KK14:
neden olmasın kuzum :KK52::KK52::KK52:

Bende an itibariyle 8 kişiyi eledim :KK19::KK19:

Bende ipucu vereyim bariii

Benim kurbanım da evli :123:
ben miyim bende evliyim :KK34::KK34:

ohh bee bi kişi daha elendii :KK76::KK76: kaldı 30 kişi :KK33::KK33:

yaa sende deilsinn ismim yazıyo benimmm :KK47::KK47: kaldı 29 kişi :KK33:

evli barklı deilim kiii :KK14::KK14: seni de eledikkk :KK47:
oyyyyyy oyyyy

daha geçmişi tam bitiremedim amaa bir ipucu da ben vereyimmm :KK34::KK34:

benim kurbanım hamileeeee değğiiillllll :KK33::KK33::KK33::KK33:
bende seni eledim

Bi ipucu da benden olsun kurbanim evli :))
ben miyim :KK55::KK55::KK55:

aaaa galiba ben deilim o zamann :18: ama kilo göreceli bir kavram, ben belki de kiloluyumdur ama kilolu gözükmiyor da olabilirim, elemeden önce biraz daha düşüneyim barii :44::44:

eveettt ben olabilirimmmm :44::44: senin de yanına bi yıldız koyayım :KK1::KK1:

ben yardıma gelirsem yaptıklarımın hepsini yerim :KK1::KK1: sarma en sevdigim şey, o yuzden yardıma başka arkadaş gelsin, zararlı olabilirim senin için :KK52::KK52:

süper bi fikir bu yaaa, ben de kagıt kalem almaya üşeniyordum, excel en iyisi :KK1::KK1:
olsun canım sen gel
:KK52::KK52::KK52: buyuk ıpucu gelıyoooooooooo benım kurbanım yılbaşı çekilişine katımıs :KK52:
bende katıldımmmmmmmmm ehe ehe ehe:KK52::KK52:
Bir de yeni ipucuyla değerlendir bakalım. Fikrin değişecek mi?

Benim kurbanım kitap okumayı seviyormuşşşş:KK68:
ben sevmiyorum elendin hıh :KK19::KK19:

neden olmasın kuzum :KK52::KK52::KK52:

ben miyim bende evliyim :KK34::KK34:

oyyyyyy oyyyy

bende seni eledim

ben miyim :KK55::KK55::KK55:

olsun canım sen gel

bende katıldımmmmmmmmm ehe ehe ehe:KK52::KK52:
ben sevmiyorum elendin hıh :KK19::KK19:

seni eledim malesef, sen de beni eledinn :KK43::KK43: artık aramızda katil - kurban ilişkisi yok, sarma ilişkisi olabilir :KK56::KK56:

Kurbanııım sana buyuk suprıııızzzıım var :) muhtemelen hedıyesınııı en gec pazartesı kargoya vermıs oluruuuumm :))))))))

hilal senın kurbanını tahmın edıyorum :)
yaa bu arada ben kıme çıktım azcık çıtlatsın :KK43:

waww bu ne hızz :KK9:

mecburıyetten :) ben erken gonderıcem cunkı benım ınternetım haftaya cumadan ıtıbaren olmıcak ıptal ettırıyoruz da o yuzden bıran once yollım kı elıne gectıgınden emın olayım hemde sevıncını paylasamk ısterım.

seni eledim malesef, sen de beni eledinn :KK43::KK43: artık aramızda katil - kurban ilişkisi yok, sarma ilişkisi olabilir :KK56::KK56:
tamam anlaştık :KK1::KK1::KK1:
Kurbanııım sana buyuk suprıııızzzıım var :) muhtemelen hedıyesınııı en gec pazartesı kargoya vermıs oluruuuumm :))))))))

oyyyy hilalim eğer ben isem kurbanın adres değişikliği yapmam lazım olur :26::26: herifin haberi yok haftayada izmirde olacağım o yüzden evde kimse yok

kızlar ben arada cepten gırıyorum ınternete ama bu topıgımızı bır turlu bulamıyorum . ne sekılde yapılıyor bana anlatan olurmu? yanı butun konular konu baslıkları hepsı var ama bır turlu bu konuyu bulamıyorum

burdan sevgili katilime sesleniyorum katilim benim hediyemi 21 inden sonra gönder nolur teyzemin yanında olacağım o yüzden benim elime geçmez ama istersen teyzemin adresini de verebilirim illa 21inden önce göndereceğim dersen

X