8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çok bahtsızım ya önceden katilim buraya çok sık girmiyordu şimdi kurbanım girmiyor:KK31:konuşsak daha iyi tanıyacam ama kişisel bilgilerinide göndermemiş:KK31:

ben vercem az sonra :KK23:

adaşım adaşım nasılsın :KK16:

hoşbulduk canım :KK37:

eveeeeet ben de ilk ipucumu veriyorum :KK52:
benim pek sevgili kurbanım evli mutlu çocuklu bi hatun :KK37: ahan da size ipucu :KK54:

aa öylemiymişş.. artık başka çekilişlere :KK9::KK9:

kurbanım gibi sanırım katilimde girmiyorrr buraya :KK50::KK14::KK14::KK14::KK14:

ben çok bahtsızım ya önceden katilim buraya çok sık girmiyordu şimdi kurbanım girmiyor:KK31:konuşsak daha iyi tanıyacam ama kişisel bilgilerinide göndermemiş:KK31:

elendinizz :KK14::KK14: bızımle deılsınn :KK1:

fursun fursun :))))) bende ıp ucları vermeye baslıyayım bariiiiiii.....
kurbanııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm.......
kurbanıııııııııııııııııııııııııııııımmmmm.........
benden yas kucuk veeeee hayvanları coook sevıyormus

hayvanları seviyorum ama bunu bir yerde belirtmedim:) elendin :KK14::KK14:

Ben dün akşam hallettim o işleri..:KK6:

kuzum sende bir kaç ipucu versen :KK19::KK19::KK19:

Tunaydın :))

Ben sabah 3 parca bisi aldım kurbanım ıcın,sonrasını cok dusunmem lazım..mutlu etmek ıstıyorum onu :)

seni de eledimmmm :KK52: bugün giremedim düzgün normalde çok aktifim :KK9:

gerçi benim katilim bitterkuzucuk en başından beri ondan şüphelenmeye karar verdim :KK52:

beni cok sevdin dimi ondan :KK1::KK1:

ben de ipucu vermeye karar verdim.....benim kurbanım hmm nasıl desem bilemedim sanırım tontiş :KK54:

neyse kızlar bana müsade sarma sarmam lazım buyrun yardıma :KK1::KK1: koca göbeğimle kaç saatte sararım bilemem artık en yakın vakitte geliyorum bekleyin beni:KK16::KK16:

Ben sabah 3 parca bisi aldım kurbanım ıcın,sonrasını cok dusunmem lazım..mutlu etmek ıstıyorum onu :)

ben de ipucu vermeye karar verdim.....benim kurbanım hmm nasıl desem bilemedim sanırım tontiş :KK54:

tontiş diilim ben :KK14: ama ama ama Trakyalı dediydin ben de Trakyalıyım sensin işte bananeeee :KK14: :KK53:

seni öpüyorumm ve eliyorumm :KK52::KK52::KK52: :KK54::KK54:

X