8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

arkadaşlar adres bilgilerini göndermeyenler var kurbanım sende onların arasındasınhangi ilde yaşadığını merak ediyorum

Üzgünüm ama kurbanım sen değilsiinnn

Ben yine de inanıyorum, katilim sensin amanteciiiiiiimmmm

amante mi katilin ama bende katilim olarak onu düşünmüştüm bakalım kimin katili

Ben rüyamda görmedim, ekleyince öyle düşündüm ama herkesi eklemiş uyanık

Sende mi çekilişten sonra eklediğim için öyle düşündün yoksa

Hepinizi aynı anda ekledim ki merak edin diyeee

Ayyyy sen utanmıyor musun herkesi ekleyip meraklandırmaya, ayrıca da iki hamile insanı duygularıyla oynadın canıııııım

ben rüyamda gördüm ama gerçekten duygularımızla oynadı

Ayy canım sen benden 6 hafta ilerdesin, zor olmayacak mı hamile hamile alışverişe çıkmak.
Ben hemencecik yoruluyorum artık

hemde ne zorlanmak canım ama olsun zevkli oluyor şimdiden kurbanımdan özür diliyorum yılbaşı çekilişinde ki gibi hediye paketlerim gibi çok özen gösteremeyebilirim şimdiden özür dilerim :26::26::26:

haklısın valla bacım bizden uyanık çıktı bu kız

Artık birkaç hafta bekleyeceğiz, Ümran ve ben doğurmasak bari meraktan

hemde ne zorlanmak canım ama olsun zevkli oluyor şimdiden kurbanımdan özür diliyorum yılbaşı çekilişinde ki gibi hediye paketlerim gibi çok özen gösteremeyebilirim şimdiden özür dilerim :26::26::26:

Ayyy canım kurbanın bensem hiç üzülme, ben zaten paketli olunca kıyamıyorum açmaya

Hayatım boyunca hiç mektup yazmadım çok zor olacak benim için,birde hiç tanımadığım birine.:26:

Hayatım boyunca hiç mektup yazmadım çok zor olacak benim için,birde hiç tanımadığım birine.:26:

aynen ben şimdiden düşünmeye basladım ne yazacam tanımıyoru bide şansıma topicte cok sohbete katlmayan biri ahaaa ipucu verdimm :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…