8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ayy çok heyecan yaptım kurbanım kim olacak katılım kim olacak acaba :) :) şubat başı geç değil mi kızlar bence cumaya kadar son katılım olsun

Son düzenleme:
merhaba kızlarrrr
beni tanıyanlar var tanımayanlar için tanıtayım ben de kendimi adım özge mart ayında 28 olcam avukatım 7 aylık evliyim

22 yaşındayım,atanamamış Türkçe öğretmeniyim.

Ege'de yaşıyorum,sınava çalışıyorum işte.

Merhaba,bende katılmak istiyorum,beni de listeye ekler misiniz lütfen?

Son düzenleme:
Neyse ki kurtulmuşsun sen bitirerek :) Yok fazla uzatmayı düşünmüyorum bir an önce bitsin de çalışayım bende :)

Ben şimdi çıkıyorum canım memnun oldum seni tanıdığıma :)

benm internetim gittigi için sana haber vermeden çıkmak zorunda kaldım kusura bakmaa dilerim gönlünce olur bitirirsin biran önce

Ayy çok heyecan yaptım kurbanım kim olacak katılım kim olacak acaba :) :) şubat başı geç değil mi kızlar bence cumaya kadar son katılım olsun

ayy ben bu kurbanla katil olayını tam anlamadım sanırım

merhaba kızlarrrr
beni tanıyanlar var tanımayanlar için tanıtayım ben de kendimi adım özge mart ayında 28 olcam avukatım 7 aylık evliyim

22 yaşındayım,atanamamış Türkçe öğretmeniyim.

Ege'de yaşıyorum,sınava çalışıyorum işte.

memnun oldum herkesle tanıştıgımaa en geveze benim sanırım beni atmazsınız dimi buralardan

sana hediye alan kişi katilin canım senin hediye aldığın kişide kurbanın olacak

Cumartesi Şubat geliyo zaten :) Sonradan katılmak isteyenler anca görenler olur diye düşündüm Cuma da son katılım olabilir tabi.

Ekledim bile hoşgeldin :)

Teşekkürler canım umarım gönlüme göre olur :)

Niye katil-kurban muhabbeti peki ?

Şöyle düşün hediyeyi sen alacağın için senin kurbanın olacak, e her kurbanın bir katili olacağından sana hediye alan katilin olacak işte :)

hee bu katille kurban iyi katille iyi kurban yanii bende anlamamıştım baştan ne anlama geldigini de

Bizim katil-kurban ilişkimiz çok iyi ya ilk başta bende anlamamıştım ama sonra katilimi aramaktan çok zevk duydum:)

öyle ipuçları falan verip bizi bulmasını mı saglayacagız, yoksa tamamen sır olarak mı tutacagız bunu

öyle ipuçları falan verip bizi bulmasını mı saglayacagız, yoksa tamamen sır olarak mı tutacagız bunu

Evet ipuçları vericez canım ama bulamayacak şekilde mesela benim kurbanım istanbulda yada bekar gibi şeyler :) Hani çakmasın ki son ana kadar hediyeler gelene kadar ama şüpheye düşsün ki acaba o mu bu mu diye heyecan sürekli dorukta olsun :)

ohh ben burda baya eglenecegim o zaman yaa dünden beri de düşünüyorum kendimi nasıl tanıtayım die zaten önemli olan hediye almak deil aslında, bir başkasına gönderebilecek durumda oldugumuza göre kendimize de alabiliriz illa ki, ama yeni insanlarla tanışmak bu konuda kafa patlatmak, sohbet etmek çok hoşuma gitti iyi ki, böle şeylere ön ayak olmuşsunuz

hülya abla amayaa roseleda diğer kızlar yok mu ya katılmayacaklar mı

Aynen öyle canım maksat eğlenmek zaten hediye işin mazereti :) Çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor. Mesela yılbaşı çekilişindeki kurbanımı iyiki tanımışım diyorum çok sevdim kendisini :)

hülya abla amayaa roseleda diğer kızlar yok mu ya katılmayacaklar mı

Eski konudaki herkese mesajla attım çekilişi, Hülya ablaya faceten de yazdım gelirler yavaş yavaş herhalde :) Gelsinler hatta bir an önce.

bencede canım gelsinler biran önce de heyecan başlasın

ayyy kurban kimdi katıl kimdi karıştırdım ben şimdiiii :44::44::44:

bu ara canı fazlaca sıkılan bir insan olarakk, hatta çalışma ortamım da tamamen ofis içinde sıkıntıdan patlayarak geçen bir insan olarakk bolca sohbete açığım tabi kiii ( hoş bunu zaten anlamılsındır dünden beri hiç susmadım nerdeyse )

bugun pazar die gelen yoktur belki pek, hafta içi daha yogun mu olur ki :44: gerçi ben kimseyi de tanımıyorum eski çekilişten ama :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…