8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydın kızlar

Katilimm hala hediyelerini alamamışsın çok üzüldüm kuzum ya

İnşallah bir dahaki çekilişe böyle sorunlar olmaz

Günaydın kızlar

Katilimm hala hediyelerini alamamışsın çok üzüldüm kuzum ya

İnşallah bir dahaki çekilişe böyle sorunlar olmaz

bende alamadım daha...çarşamba günü mesaj atmış raptiye bir kaç güne yollıcam diye

günaydınlar herkeseeee
valla yarın 8 mart.. hala hediye yollamayanlar da şaka gibi cidden

bende alamadım daha...çarşamba günü mesaj atmış raptiye bir kaç güne yollıcam diye

Oyy yaa Aşağıda Özgişin de dediği gibi kadınlar günü geldi

Canım bir dahaki çekilişi sen yapacaktın sanırım gerçekten net bir gönderim tarihi olsun
günaydınlar herkeseeee
valla yarın 8 mart.. hala hediye yollamayanlar da şaka gibi cidden

kızlar günaydınnn

mayısa yada hazirana kadar sık sık ankaraya gidip gelmem gerekecek bir iş sebebiyle, ama gitmedigim günlerde ben buralardayım hadi herkes gelsin dedikodu yapalım yine yaa buralar çok sessizmiş ben yokkenn :84: :84:

bu arada hala hediyesini alamayan arkadaşlarımın adına çok üzüldüm bir sonraki çekilişte buna sebebiyet vermeyecek bişeyler bulalım. giremeyecek olan işi olan çekilişe katılmasın mesela böyle sıkıntılar yaşanmasın

Oyy yaa Aşağıda Özgişin de dediği gibi kadınlar günü geldi

Canım bir dahaki çekilişi sen yapacaktın sanırım gerçekten net bir gönderim tarihi olsun

tarih olsa ne olucak ki canım insanlar ilgilenmedikten sonra bir yaptırımı yokki..istiyosanız ben organize ederim tabiki seve seve...

valla çok sessiz kaldı burası

tarih olsa ne olucak ki canım insanlar ilgilenmedikten sonra bir yaptırımı yokki..istiyosanız ben organize ederim tabiki seve seve...

bence sen organize et canım katilim
zaman ilerliyor toplaşıp az çok ne zaman olsa diye konuşalım bence

olur canım konuşuruz
benim katilim kargomu yollasa da artık bu konu kapansa adapte olabilicem diğer çekilişe inşallah...

bende katılıyım diyecektimm amaaa yarın 8 mart geçti sanırımmm :26: geçmememiştir inşallah

bende katılıyım diyecektimm amaaa yarın 8 mart geçti sanırımmm :26: geçmememiştir inşallah

Kuzumm bu çekiliş çoktan bitti sadece hediyesini alamayan arkadaşlarımız var sadece

Ama tekrar çekiliş yapıcaz o zaman katılırsın sende ben sana haber veririm kii

Kuzumm bu çekiliş çoktan bitti sadece hediyesini alamayan arkadaşlarımız var sadece

Ama tekrar çekiliş yapıcaz o zaman katılırsın sende ben sana haber veririm kii

tamam diğerine katılıyımmm u zaman yeni gördümm burayıda yuh banaa

ben geldim artık sessizliginize ses olurum ben

evet yaa, mart ayındayız artık yavaştan toplaşmaya başlayalım hediyeler de bi gelsin de yeni topiğe de geçeriz orada hem yeni gelemk isteyen arkadaşlar gelir, hem de kimler aktif olacak daga saglıklı gözlemleriz

sen buralarda bizlerle takılmaya başla bir sonraki çekilişte beraber oluruz

Günaydııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn

Bugün 5ten beri ayaktayım canım yaa. Son 2 aydır babamız yatakta çapraz yatar oldu Sol tarafımda hiç kıpırdayamadan uyuyunca her yerim uyuşmuş bi şekilde uyandım, bi daha da uyuyamadım

Pek girmiyodun sen o ara ondan görmemişindir

evet kuzum evde akşamdan akşama topiğe bakıp çıkıyodm

tamamm ozaman buralardayım artık bir sonraki ne zaman

Bugün 5ten beri ayaktayım canım yaa. Son 2 aydır babamız yatakta çapraz yatar oldu Sol tarafımda hiç kıpırdayamadan uyuyunca her yerim uyuşmuş bi şekilde uyandım, bi daha da uyuyamadım

hamile olan sensin de baba mı çapraz yatmaya başladı canım bizim bi tanıdıgın eşi de doğumdan sonra lohusa depresyonuna girmişti

evet kuzum evde akşamdan akşama topiğe bakıp çıkıyodm

tamamm ozaman buralardayım artık bir sonraki ne zaman

hep beraber karar verecez canım, sen buralarda ol, sohbet edelim kendini tanıt falan hep beraber karar verir kaldıgımız yerden devam ederiz sonra önemli olan hediyeleşmek değil sohbet etmek diye düşünenlerdeniz biz

tabiki ölee güzel bi çalışma olmuş vallaa

tabiki ölee güzel bi çalışma olmuş vallaa

sen de bizler gibi düşündüğüne göre hoşgeldin diyebiliriz sanırım çekiliş zamanına kadar kaybolma buralardan yoksa gözününü yaşına bakmayız koyarız kapının önüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…