8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

perşembe ya da cuma vermişti kargoya senin katilcan
bi aksilik mi olmuş acaba :26:

bilmiyorum dün mesajlaştık bana geri dönüş yapacaktı ama onuda yapmadı eğer gelmişse ben gider alırım dedim bi internetten bak kargo nerdeymiş diye ama oğlanı okula bıraktıktan sonra döncem sana dedi dönmedi

Afiyet olsun canım , yakınsın buralara yolun düşerse yaparız kahvaltı , guzel olur . Aç bırakma kendini canım ya

merhaba millettttt

ayyy yeni çekiliş zamanı hemen gelsin

Bende hediye bakarken bir daha katılmam dıyordum.
Şimdi senle aynı fikirdeyim , heyecanı yeter

Son düzenleme:
benimde hedişlerim geldi ve ekledim katilim tahmin ettiğim gibi sey_ren

Fıstıklar nasılsınız?
Merkezden aldırdım kargomu akşam nasip olursa elimde olacak. Oğlumdan fırsat bulabilirsem resimleri yükleyebilirim.Katilimi hala yazmıyorum buraya heyecan olsunBelki katilimden şüphelenen varsa diye yazmıyorum...Hehehehe yaşasın kötülük

Umrancım gözün aydın güle güle kullan hediyelerini ,
Seyren ellerine saglık kesene bereket canım .

tamam kekdilimim.. elma şekerimm
dikkat et kendine ve bebişine
seni aşkla bekliyor olacağız

Canımı kek çektirtmesene yaaaa, zaten tatlı aşığı bi insanım

Günaydın canım Tetanostan başka ne aşısı yapılıyor hamileyken?

Tetanosun ikinci dozu bu canım, bir ay arayla yapılıyor. Geçen ayki resmen ağrıdan süründürmüştü beni günlerce.
Kolum davul gibi şişti, kaşıntı, kızarıklık, halsizlik, ateş, başağrısı... Olmayan yan etki kalmadı yani.
Bu da öyle olmasın istiyorum ama öyle olacak gibi

Kolu yormamak gerekiyormuş ama bütün gün dışarıdaydım. Ağrımaya başladı bile

Hmmm sen çok geç yaptırmışsın o zaman. Ben ilk dozu bu ayın başında yaptırdım, ikincisi de 10 martta yapılacak.

Çok geçmiş olsun canım. Benim 1 hafta süren ağrıdan başka şikayetim olmadı çok şükür. Bakalım bi dahaki nasıl geçecek

Ben geçen yıl da olmuştum ama hiçbir şikayetim olmamıştı.
Hamilelikten bu kadar yan etki gösterdi herhalde

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar. nasılsınız

görüşünce keçe getirim iğne iplikte getirimmi

durrr yolcuu!! şuan müsait değilim akşama doğru beraber girelim mi :18::18:

girelim kız girelim...ben ev işi yapmıyorum zaten artık hediyelerim gelmiyo diye...(ne alakaysa) katılım benı sevmiyo diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…