8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

şaka gibi.. servisten aradılar 1160 lira masraf çıkarmışlar benim telefona
çok canım sıkıldı.. off ya :KK31:

özgecimm çok geçmiş olsun canım yaa, çok söylemişler ama :KK53::KK53: bu paraya çok çok iyi bi tel bulursun yani sonuçta :KK53: s4 ün minisini alabilirsin blki, hem özellik olarak pek farkı yok hem de fiyatı uygun :KK34: yada büyük telefon istiyosan general mobile ın discovery si var :KK34: 600 - 700 tl fiyatı var ama özellik olarak baya iyi :KK34: bi bak istersen bunları düşünebilirsin :KK34:

yeni telefon aldım ya bütün hepsinin özelliklerini biliyorum artık :KK1:

hediyelerine kavuşan arkadaşlarım hepsini güle güle kulanın inşallahh :KK16::KK16:

az önce kurbancım beni aradı da telefonum şarjdaydı duymamışım birazdan döneyim ona :KK34: şimdi annemle karşılıklı kahve içiyoruz :nazar:

Eğer katilim True değilse çok pis hayal kırıklığı yaşayacağım ve tek sorumlusu sensin :KK53::KK53:

kurbanımın eline ulaşmış hediyeler:KK9::KK9:

darısı başıma:KK14:

Gözün aydın canım :KK1:

Kızlar hediyelerim geldi, çoookkk mutluyum, katilim beni çok mutlu etti, fotoğrafları akşam eve gidince yükleyeceğim :KK9:

Katilimin kim olduğunu da söyleyeyim :KK9: SOLİTARYWOMAN.

Yüzüğümü hemen taktım bu arada :KK16:

Güle güle kullan tatlım :KK16:
patates yemeği oylaması başlamış inş şans benden yana olur:KK16::KK16:

Gamzecim oy verdim bendee :KK16: İnşallah 1. olursun :KK16:

General Mobile Discovery 16GB Siyah
bunu kullananlar çok memnun :KK31:
benm telefonda samsung ace.. bu olmasaydı bundan alırdım :KK31:

aklımda bulunsun canım sağol :KK16:

özgecimm çok geçmiş olsun canım yaa, çok söylemişler ama :KK53::KK53: bu paraya çok çok iyi bi tel bulursun yani sonuçta :KK53: s4 ün minisini alabilirsin blki, hem özellik olarak pek farkı yok hem de fiyatı uygun :KK34: yada büyük telefon istiyosan general mobile ın discovery si var :KK34: 600 - 700 tl fiyatı var ama özellik olarak baya iyi :KK34: bi bak istersen bunları düşünebilirsin :KK34:

yeni telefon aldım ya bütün hepsinin özelliklerini biliyorum artık :KK1:

sağol canım benim bakalım eşimle akşam konuşup bi karar vercez
s4 mini benimd e aklımda var.. general i de berfo da söyledi ona da bi bakarız

özge cnm çok para istemişler o paraya sıfır telefon var:KK31::KK53:

evet canım istediler valla :KK50:

Benim lanet olasıca da ondan, ayda bir servise gönderiyorum, ama inat ettim garantisi bitmeden değiştirmicem :KK51:

ben bekleyemedim valla yaa :18::18: resmen soğudum telefon kullanmaktan :KK47: neyse ki kurtuldum artık, öderken zorlanacagım ama hiç olmazsa akıl saglıgım yerinde olacak :KK47:

cnm telefoncular ona çare bulmuşlar hediye kartı adı altında taksit yapıyorlarmış tam bilmiyorum eşim söylemişti ama istersen bir telefoncuya sor:26:

Ben de duydum da tam olarak ayrıntıları bilemiyorum canım, bi araştırmak lazım aslında ama ben para biriktireyim diye düşünüyorum artık, taksit olayı gıcık bişey.

X