8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım o kadar yorgun hissediyorum ki kendimi daha yataktan kalkamadim haftasonu kardeşim bendeydi gezip tozmaktan yoruldum :) bakalım hediyelerim bugün gelecek mi :) :)

günaydınn kızlarrr :KK16:

ayy hediyelerinizii gördümmmmm çokk kıskandımmmm

keşkeee bende kalabilseydimmm :KK5::KK5:

:KK9:

Mutlukiz saglikla , iyi günlerde kullan canım hediyelerini .
Umarım begenmissindir .

O minik cikolata prensesin içindi , size aldığımı fotograflamadan hüpletmişsiniz sanırım :KK56:
Afiyet olsun canım .
:KK16::KK16::KK16: :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar... Bugün eşim izinli ve bebişimize bebek yatağı-bebek arabası bakmaya gidicezki biiiiizzzz :KK4: Hava kapalı ve yağışlı ama olsun, azıcıkta ıslanalım di mi :KK52:

keşke benim hediyelerim de sergilense :KK14:
seyren eklicem az sonra demiş ama eklememiş :KK14:
aramadı da beni zaten mesaj yazdı :KK14:

ay ne duygusalım bugün :KK9:

Günaydın kızlar,
Katilim c.tesi günü mesaj attı, hediyemi kargoya vermiş fakat gelmedi, yastayım :KK14: Kargocu da gelmiş ama benim hediyemi getirmemiş :KK14:

kızlar ben evdeki laptoptan buraya giremiyorum hafta sonu acayip sıkıldım:KK31::KK31:nasıl çözecem bu durumu bilmiyorum:KK14::KK14:
Neden baglanamiyorsun , site ayarlariyla mı alakalı .
Bende siteye özgü entr kullanamadığım özellikler olmustu .Teknik yardim bölümüne konu açınca yönlendiriyorlar . Belki yardımcı olabilirler.
günaydınn kızlarrr :KK16:

ayy hediyelerinizii gördümmmmm çokk kıskandımmmm

keşkeee bende kalabilseydimmm :KK5::KK5:

:KK9:
Kısmet değilmiş , bi daha ki sefere .
Cok zevkli , heyecanlı ve stresli bir organizasyon emin olabilirsin :KK1:

Günaydın kızlar... Bugün eşim izinli ve bebişimize bebek yatağı-bebek arabası bakmaya gidicezki biiiiizzzz :KK4: Hava kapalı ve yağışlı ama olsun, azıcıkta ıslanalım di mi :KK52:

Şimdiden hayırlı olsun , en guzel ve uygun seçenekleri bulursunuz umarım.
Özel mesaj aticam şimdi .

Gunaydin herkese :)

Canim ne güzel bi duygudur kimbilir o bebegini sag salim kucagina al insallah besigini istediginiz gibi bulursunuz umarim :))

Neden baglanamiyorsun , site ayarlariyla mı alakalı .
Bende siteye özgü entr kullanamadığım özellikler olmustu .Teknik yardim bölümüne konu açınca yönlendiriyorlar . Belki yardımcı olabilirler.

Kısmet değilmiş , bi daha ki sefere .
Cok zevkli , heyecanlı ve stresli bir organizasyon emin olabilirsin :KK1:

Şimdiden hayırlı olsun , en guzel ve uygun seçenekleri bulursunuz umarım.
Özel mesaj aticam şimdi .

Hani nerde özel mesajjj, yoksa önerin mi var :KK52:

X