8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çıkıyorum canlar mesaim bitmek üzere yavaş yavaş hazırlanayım

çok heyecanlıyım birazdan katilimi öğrencem

hepinizi çok çok öpüyorum allaha emanet olun

pazartesi nasipse görüşürüz inşallah canlar

Yerim hepinizi ben yaa :KK9:

Çoklu alıntı yapmayı bilmiyorum, o yüzden topluca yazdım bu cevabı :KK53:

Şimdi ben mektubuma geçiyorum ki yarın sabah erkenden kargoya verebileyim :KK23:

Allahım yaaa unutmuyor da :KK9:

Ama çocuk konusunu yanıltmak için kullanmış olabilirim. Bekleyip göriciiiiz :KK14:

Bence bekleyip göreceğiniz şey 2 adet Hülya olacak.Çatttttt diye çatlayacağım ortadan.Ne sırmış arkadaş.İki kişinin bildiği sır değildir demiş büyük alim, filozof , bilge insan Polat Alemdar.Eee sen ve geranio da bildiğinde göre hadi bana da söyleyin artık kim uleeeeennnn benim katilim, bir insana bu kadar eziyet yapılır mı yav? Hediyelerin gelmesine de az kaldı ne olur söyleseniz:2:

Bence bekleyip göreceğiniz şey 2 adet Hülya olacak.Çatttttt diye çatlayacağım ortadan.Ne sırmış arkadaş.İki kişinin bildiği sır değildir demiş büyük alim, filozof , bilge insan Polat Alemdar.Eee sen ve geranio da bildiğinde göre hadi bana da söyleyin artık kim uleeeeennnn benim katilim, bir insana bu kadar eziyet yapılır mı yav? Hediyelerin gelmesine de az kaldı ne olur söyleseniz:2:

Haha kıyamam yaa hep de sana mı denk gelir böyle belirsiz katiller :KK9: Kuzum böyle meraklanınca daha bir şeker oluyorsun, ondan söylemiyoruz :KK23: Az kaldı sabreeeet sabret Hülyaaa sabreeeeeet :KK52:

Yakaladım seni melinda!:KK52:
İlk ve tek katil şüphelim .Hadi itiraf et de sen de rahatlayasın ben de.:KK14:

sen beni daha önce de yakalamıştın :KK23:
acaba ben miyimmmm :KK52:
benim kurbanımın kargosu şehrine gelmiş ama dağıtıma çıkarmamışlar sanırım hainler :KK47:

Haha kıyamam yaa hep de sana mı denk gelir böyle belirsiz katiller :KK9: Kuzum böyle meraklanınca daha bir şeker oluyorsun, ondan söylemiyoruz :KK23: Az kaldı sabreeeet sabret Hülyaaa sabreeeeeet :KK52:
Hani böyle erkek kızı deli eder sonra bir lafla gönül almaya çalışırken der ya, 'Sinirlenince daha güzel oluyorsun.' diye.Öyle oldu bu.Hööff..Bekleyelim bakalım n'apalım..:KK14:
sen beni daha önce de yakalamıştın :KK23:
acaba ben miyimmmm :KK52:
benim kurbanımın kargosu şehrine gelmiş ama dağıtıma çıkarmamışlar sanırım hainler :KK47:

Hangi şehir?:KK53:

ben bi çok kişinin kurbanını katilini biliyom nihahahaha :KK47:
ama sülemem :KK53:
Benim katilim kim kim kim ?
evet cnm bekar:KK31: hep evliler şüphelendi zaten benden sonra bir bir elediler:KK9::KK9:
Şok zamanlar benim de listemdeydin , sonra bıraktın gittin beni
Bakalım bu ciciler kime gidiyooooooooorrrrr :KK9:

Eki Görüntüle 989108
Ben değilim.
Benim katilimin resmini gördüm . Bebiş yoktu .
Hediyelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Gözün aydın canım , iyi günlerde kullan
foto topiğinde bakayım senin hediyelere , ayrıc bugün yükleyen olduysa hepsine .
Teşekkürler canım .Kurbanım beğensin yeterki :KK16:
paketli hâli çok güzel eminim kendisi daha güzeldir ve çok beğenir kurbanın

Hani böyle erkek kızı deli eder sonra bir lafla gönül almaya çalışırken der ya, 'Sinirlenince daha güzel oluyorsun.' diye.Öyle oldu bu.Hööff..Bekleyelim bakalım n'apalım..:KK14:

Hangi şehir?:KK53:

sence bunu söyler miyim :KK19: ı ıhhh söylemem bence :KK35:

Benim katilim kim kim kim ?

Şok zamanlar benim de listemdeydin , sonra bıraktın gittin beni

Ben değilim.
Benim katilimin resmini gördüm . Bebiş yoktu .

Gözün aydın canım , iyi günlerde kullan
foto topiğinde bakayım senin hediyelere , ayrıc bugün yükleyen olduysa hepsine .

paketli hâli çok güzel eminim kendisi daha güzeldir ve çok beğenir kurbanın

seninkini bilmiom cidden :KK53:

Evet aynen öyle yaptım :KK9: Ama doğruuu napayım yani :KK23:
İyi, peki.Ama çocuğu yok dediğine göre ben dğeilim.Hatırladığım kadarıyla tek çocuklu benim.E melinda da evli, mutlu, çocuklu dediğine göre..hehehehe..Tek şüphelim melindaydı ve bence benim katilim melinda arkadaş:KK14:
sence bunu söyler miyim :KK19: ı ıhhh söylemem bence :KK35:

seninkini bilmiom cidden :KK53:
:21: Tamam ipucu 4. Şimdi İstanbul, İzmir olsa söylersin.Neden çünkü bir sürü kişi var.Ama Bilecik 1 tane o da ben.evli ve çocuklu da tek ben..Heheheh..Hadi bebeğim itiraf et artık, tutma içinde:21:

Selam kızlar :KK3:
kurbanim icin internetten sipariş verdigim hedayem ayin 19 unda gelecekti. Bugün geldi :KK52:
Benim hediyeler bitti sayılır çikolata ve birsey daha kaldi . Tabii birde kurbanımın cocuğuna da bir sey aldım mi tamam.
Eksikleri yarın tamamlayabilsem super olacak.
Hediye paketletlemek icin ambalajlar kırtasiyeler de olur demi kızlar ?

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

İyi, peki.Ama çocuğu yok dediğine göre ben dğeilim.Hatırladığım kadarıyla tek çocuklu benim.E melinda da evli, mutlu, çocuklu dediğine göre..hehehehe..Tek şüphelim melindaydı ve bence benim katilim melinda arkadaş:KK14:

:21: Tamam ipucu 4. Şimdi İstanbul, İzmir olsa söylersin.Neden çünkü bir sürü kişi var.Ama Bilecik 1 tane o da ben.evli ve çocuklu da tek ben..Heheheh..Hadi bebeğim itiraf et artık, tutma içinde:21:

bu nasıl bi psikolojik baskı arkadaş :KK53:
söylemicimmm ısrar etme lütfen :KK19: :KK9:
Talihsiz ben
Başım alıp nere gidem :KK43:

Tek şüphelim kaldı joker
:KK31:

ayrıcaaaa seninkini biliyo olsaydım da söylemezdim ki :KK35:
amanteninnn asmunikalinnn solitaryninn biliom ama söylüyom muuuu :KK9:

X