8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

heeehhh bende yettim gariii

çekiliş cuma mı olacak, baya da az kalmış, sayımız da azmış, acaba pazartesiye kadar falan beklesek mi :44: yoksa çok geçe mi kalır pazartesiden sonra diyecem ama rahat 1 ay olacak önümüzde bilemedim şimdii :44::44:

Bekleyelim derseniz pazartesi de olur kızlar. Umran bir an önce olsun istiyordu agirlasmadan hazırlamak için o yüzden cumaya çektim.

Bekleyelim derseniz pazartesi de olur kızlar. Umran bir an önce olsun istiyordu agirlasmadan hazırlamak için o yüzden cumaya çektim.

ayy ben onu unutmuşum çok özür dileriimmm siz nasıl derseniz o zaman benim için fark etmez

Top bende kaldı desenize :) Ümran okeylerse pazartesiye atarız o halde. Bu arada diğer topiklere paylaşım yapariz.

Hadi bakalım..Çekiliş olsun,ben tanıtma topiğine bir şeyler daha yazacağım.

ben kesin açık veririm gibi geliyo ama bakalım tutmaya çalışırım kendimi

bak bugun misafirlerin yanındayken aklıma bikaç bişey gelmişti ekliyim die şimdi unuttum iyi mii ooffff

Yok yok vermezsin :) Zaten heyecandan versen de hemen anlayan olmaz

Kızlar canım sıkılıyor benim ya

Erken yatıcam sanırım bu gece

Son düzenleme:
amaann erkek milleti işte bi anda alt üst ediyo insanı.. senin de canın sıkkınmış zaten boşver canım yaa

Benimkinin bi nedeni yok canım yapacak bişi bulamadım ondan sıkılıyo. Naptı enişte bey sana da kızdırdı bu kadar? Özel değilse bide anlatmak istersen dinlerim. :)

Benimkinin bi nedeni yok canım yapacak bişi bulamadım ondan sıkılıyo. Naptı enişte bey sana da kızdırdı bu kadar? Özel değilse bide anlatmak istersen dinlerim. :)

bende pek özel yoktur konuştukça rahatlayanlardanım

ya büyük bişey de yok da işte kıskançlık yapıyorum die saçmalıyosun dedi, bende bi daha yapmam o zaman umursamam seni dedim, buna kızmış beyefendi.. bütün akşam konuşmadı en son da bi triple bişeyler söyledi söyledi yatıı.. ben de böle küs kalma konusuna aalerjim var, sinirleniyorum böyle olunca.. 40 defa da dedim bana küsme die ama zora gelemeiyo beyefendi, tepem attı şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…