8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Tünaydın canım... Ben burdayım ama gezmeye gideceğim birazdan. Hem kurbanıma bir şeyler daha alırım

gez bakalım kurbancıkını da unutmuyosun maaşallah.... istanbulda hava çok güzel ben de mi çıksam ..bugün buranın pazarı var öğleden sonra çıkacam bakalım pazara birkaç şey almam lazımm..domates canavarı kocama cherry domates almam lazım en azından..
oturduğum semt biraz uzak alışveriş yapmaya ümraniye çarşıya falan inmem lazımm..burlar tam bir mahrumiyet bölgesi...

yaa ben yokken ne kadar da az konuşmuşsunuz öyle geçmişi hemencecik okudum

evde yalnız geçirdigim ilk akşamdan sonra dün akşam eski komşularımızdan birini ziyarete gittim ve orda kaldım ama bugun yine evimdeyim malesef şuan iki küçük velet ziyaretçim var ama akşama onlar da gidince herkes burda toplansın tamam mııı, beni yalnız bırakmayın

bu aradaa hediye paketleri paylaşılmaya başlanmış nasıl güzel gözüküyor onlar ben de bu akşam paketleme işini halledecem inşalah boyunlugum da kurumuş zaten. bi kutu bulmam lazım bide bant akşam güzelce paketleyip yerleştirdim mi tammadır

hülya ablacım ufak talihsizlikler olmuş ama eğer kurbanın bensem benim için hiç sakıncası yok, o yumurta kafalar bile yeter sadece

wertx cigimin de bir sıkıntısı varmış galiba hayırdır kuzum, yapabilcegimiz bişey var mı

benim 10 dk lık uzaktakı komşumda girmemiş yaa bugun, yada ben mi göremedim kii leenn yoklama var herkes buraya gelsiinnnnn

Kurban unutulur mu hiiiç Çorluda hava kapalı ama sıcak ve ne tesadüfki bugün burada da pazar var. Hatta hemen evimin yan tarafı Ben neyseki çarşıya yakın oturuyorum. Bu aralar mide problemlerim var. Çok fazla dışarıda da duramıyorum, hemen yoruluveriyorum. O yüzden iyi oldu yakın olması

O değil de mart ayı ne yoğun bi ay olacak benim için. 3 mart şeker yüklemem var, 5 martta gebelik eğitim kursum başlıyor ve mart ayı boyunca her hafta çarşamba günü oraya gideceğim., 8 mart kadınlar günü, 10 mart 2. aşı günüm, 21 mart doğum günüm... Ohoooo...

Son düzenleme:

evet canım yaa, biraz sıkıntılardayım. Allah razı olsun canım düşünüp sorman yeter.

merhaba kızlar anca gelebildim
havayı güzel bilip artist gibi topuklu ayakkabı giyeyim dedim mahfoldu ayacıklarım
çizmelerden botlardan çıkınca afalladı tabi çok da koşturmacalı işim vardı valla geberdiler.. ayakkabıları çıkarmış oturuyom öyle

katilim hediyelerimi kargolamış öyle dedi sabah heyecanla bekliyorum
ben de akşam vericem kargoya önce bi arayıp sorayım kaça kadar açıklarmış
bi de geçmişi okuyayım az

Geçmiş olsun kuzuuuu Ayakkabıları çıkarıp oturmuşsun ama bu kez de şişerler valla dikkat et

Yurtiçi kargo da h.içi 17:30 a kadar gönderi alıyor canım

gebelik eğitim kursu da mı varmış :26:
senden öğreneceğim çok şey var kuzum, ilerde bebiş düşündüğümde nerelere gittin ne ettin hepsini paylaş benle olur mu

Geçmiş olsun kuzuuuu Ayakkabıları çıkarıp oturmuşsun ama bu kez de şişerler valla dikkat et

Yurtiçi kargo da h.içi 17:30 a kadar gönderi alıyor canım

5 buçuğa kadar yetişemem ki ben
o kadar erken çıkıp eve gidip kutuyu alıp hayatta yetişemem.. 8 e kadar açığız demişti bana birileri ama demek ki gönderi alma saatleri daha az
hafta sonuna kalsa çok mu gecikir bilemedim şimdi :26:

gebelik eğitim kursu da mı varmış :26:
senden öğreneceğim çok şey var kuzum, ilerde bebiş düşündüğümde nerelere gittin ne ettin hepsini paylaş benle olur mu

Aslında Çorluda daha önce böyle bir kurs oldu mu bilmiyorum ama ben çok istiyordum. Sağlık ocağına aşıya gittiğimde afişi gördüm, hemen gidip başvurdum. Böyle zamanlarda gözlerimizi dört açmamız gerekiyor Özgecim. Başlayalı 4 ay olmuş bile, ben yeni farkettim

Bi de sen yeterki bebiş düşün, her konuda yardımcı olurum tabiki. Çok güzel heyecanlar bunlar

Evet tatlım 8'e kadar açık olabiliyorlar ama gönderiyi 17:30 dan sonra almıyorlar Benimki de haftasonuna kalacak gibi. Bence çok gecikmez. Zaten süre 1 hafta değil mi? Hem 8 marta da var daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…