8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sen kendin koli bulup koyarsan daha iyi cunku kargo kolilemiyo dırek kendı posetını gecırıp verıyo bıde coklu olunca karısabiliyo en ıyısı paketle bakkallarda vardır ufak koliler

koli bulurum canım ben kargo arıza çıkarır mı acaba die demiştim ama sorun olmaz sanırım değil mi :44:

canım valla kırılma olasılıgı oluyo o yuzden sen sağlam paketle ben kırılcak seylerı yumusak seylerın arasına koydum en azından düşse falan bsey olmaz

üzerine not falan düşülebiliyo mu acaba dikkat edin kırılabilir gibi :44: hep ufak tefek şeyler gönderdim koliyle de ondan emin olamıyorum şimdi :44:

üzerine not falan düşülebiliyo mu acaba dikkat edin kırılabilir gibi :44: hep ufak tefek şeyler gönderdim koliyle de ondan emin olamıyorum şimdi :44:

soylersin sen cnm kırılıcak seyler var dikkat edin diye hatta korkut gozlerını de kırılırsa sızden cıkarırım acısını de ben oyle yapıyorum hep onlarda korkmayn bsey olmaz dıyo ama cidden korkma bısey olmaz sonucta neler neler tasıyo onlar günde ona gore önlemleri vardır muhakkak şahsen benım gonderdıklerım aldıkları sapasağlam gelıyo hep

tamam canım öle yaparım bende çok teşekkürler

Melinda ne guzel olmus paketlerin

simdi benim içime sinmedi ben 4 paket yaptım toplamda.giyilcekleri bir paket yaptım,yencekleri bir yere koydum
diger ikisini de ayarladım iste :) kurbanım begenir mi acaba :26: yokda tek tek mi paketlesem bilemedim simdi :26:

tamam canım

o kutuyu sallayıp sallayıp içindekileri kırmazlar dimi :44:

gazete kagıdı falan koysak bosluklara ayıp olur mu acaba?

o da aklıma geldi de kutu açılınca kötü gözükmez mi o da :44:

ben ufak kolinin iiçine koydum hepsını tabı tek tek paketledim yumusak seylerı alta koydum araya kırılcak seylerı koydum uzerınede yumusak seyler koydum saglamda yani

o da aklıma geldi de kutu açılınca kötü gözükmez mi o da :44:

bir yakınım olsa koyarım da simdi bilemedim iste :)
ben simdi çıkısta yeni ambalajlar alayım da bir daha tek tek paketleyeyim yok icime sinmedi :)

vu arada hediye paketleri uzerine konan susler bijuterilerde oluyor kızlar

bir yakınım olsa koyarım da simdi bilemedim iste :)
ben simdi çıkısta yeni ambalajlar alayım da bir daha tek tek paketleyeyim yok icime sinmedi :)

vu arada hediye paketleri uzerine konan susler bijuterilerde oluyor kızlar

ayyy paketleme kısmı da düşündürüyor baya yaa iyi şeyler yapabilelim diye bütün uğraşım, umarım kurbanım da memnun olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…