8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayyy bak aynı zamnda yazmısız...yapardım tabi yaaa.zaten dogru düzgün komsum yok getirirdim kapını çalar...

yaa burda da hiç komşuluk yokk :KK47: :KK47: 1 haftadır annemler yok burdaa, insan der ki bu kızlar aç bil aç neler yapıyorlarr bi yemek götürelim nerdee :KK47: nolmuş yaniii 28.5 yaşındaysam belki beceremiyorum ben yemek yapmayı hayret bnişeyy :KK47:

neden kızdın ki bana ama yaa :KK14::KK14: ayıp değil mi insan kurbanına böyle mi yapar yanii :KK14::KK14:

uppss agzımdan kaçırdımm :KK17:
Daha ağzını tutamıyosun, olmaz ki ama:KK14:Neyse, anlaşırız bir şekilde ne yapalım:KK25:
ben bitki çayı içemiyorum bikaç ot bişey dışında.niyeyseeee...ama bi çay demlersen hayır dıyemem.yeşil i de olur.

Oldu, yanına kek falan da ister misin? Yahu ben üşengeçliğimden poşet çay içiyorum bana çay demle diyor.Anam ne uyanık çıktı bu topiğin hatunları:KK4:

Son düzenleme:
yaa burda da hiç komşuluk yokk :KK47: :KK47: 1 haftadır annemler yok burdaa, insan der ki bu kızlar aç bil aç neler yapıyorlarr bi yemek götürelim nerdee :KK47: nolmuş yaniii 28.5 yaşındaysam belki beceremiyorum ben yemek yapmayı hayret bnişeyy :KK47:

Hiç..Ne bilsin 28,5 yaşındaki çocuk yemek yapmayı ben tabak taşıtmam ayol! :KK12:

Daha ağzını tutamıyosun, olmaz ki ama:KK14:Neyse, anlaşırız bir şekilde ne yapalım:KK25:

Oldu, yanına kek falan da ister misin? Yahu ben üşengeçliğimden poşet çay içiyorum bana çay demle diyor.Anam ne uyanık çıktı bu topiğin hatunları:KK4:

yaa tamam tamam kimseye söylemeyecegim benm katilimin sen oldugunu :KK6::KK6:

yaa kek mi yapacaksın ayy canım yaaa :KK69: nasıl da canım istiyor bugun :KK69:

yok arkadas yok...
burdada yok komşuluk.2 yıl sonunda sadece yan komşum geldi evime.gerçi hepsinin yaşı bızden buyuk,selamlaşmaya çalışıyoruz işte
.henüz o aşamadayız daha.

yok arkadas yok...
burdada yok komşuluk.2 yıl sonunda sadece yan komşum geldi evime.gerçi hepsinin yaşı bızden buyuk,selamlaşmaya çalışıyoruz işte
.henüz o aşamadayız daha.

ben daha karşı komşumuzu görmedim bile 1 aydır buradayım nerdeyse ama daha karşılaşmadık bile :KK53: heralde pencereden girip çıkıyolar eve karşıalşmadıgımıza göre :KK14:

Konudan mı koptun? Olabilir ben küt diye inince tabii.Huyum yaşlansın diyeceğim kendim yaşlandım.Yılbaşı topiğinde de böyle iğrenç espriler yapıp konuyu sıcak tutardım.:KK53:Bilen bilir.Ne yapayım yav, ben öyle naber nasılsın bugün naptın hımm öyle mi tarzında yazamıyorum.Cinsim cins...:KK14:
Ablam kus muyuz ki benle de muhabbet et amaaaa :KK43:

hımm evek evek teşekkürler.yarın yapmayı planlıyorum,bakayım güzel olacakmı?
Canimi fena çektirdin yalniz bende en kisa surede yapicam :)
hay allah yavrum yaa neden olmadı ki acabaa :KK50: sen halledersin bence daha önünde 1 gün daha var :KK34:

off yaa canıım kunefe istedii :KK14: ben kadayıf türevi tatlıları çok severim :KK37: zaten göbegimden de bellii :KK53:
Insallah yarın olur canim ya tek umudum bu zaten

Ablam kus muyuz ki benle de muhabbet et amaaaa :KK43:
Ben de şimdi yazacaktım bu kız bana hiç laf atmıyor diye.Senle muhabbet etmez miyim ya ben? Gel bakalım yat dizime, anlat nasılsın nasıl geçti günün?
laf mı soktun nerde soktunn :KK53::KK53:

amaann varsın laf sokan sen ol yaa nolacak aramızda 2 lafın hatırı mı olur yanii :KK6:

Çok sevdim bu kızı:KK14:

daha yeniymişsin karşı komşu 2 -3 aydan evvel görünmüyor kız.daha çok var.

biz 8 senedir b urda oturuyoruz, onlarda 5 ay önce taşındılar da ben ankaradan döneli 1 ay oldu hala görmedim :KK53: cidden merak ediyorum evdende mi çıkmıyo bunlar yaa :KK53: ya da ben hiç evden çıkmıyorum bu da olabilir tabi :KK6:

X