8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gel yavrumm gel kuzummm valla kız kaynatırız evde ohh başımızda kimse de yok

nie stres oldun kuzum hedşye konusunda, olmadı mı istedigin gibi
Olmadi kuzum ya yarın bi daha denicem cumartesi buluscaz zaten.
Sekerim kadayiflari minik minik edip tereyag gezdirdin ya hani tavaya da bol tereyag sur kadayifin yarisini tabanina koy bastira bastira sonra peyniri koy tekrar bastirarak kadayifi koy ocaga al kisik ateste çevire çevire pisir ama üstüne basinc uygula ki sıkı olsun tabakla bastirabilirsin mesela arada kontrol et pisince ters cevir ayni seyi obur tarafı icin yap sonra sicakken serbetini dok. Pizza dilimi gibi dilimleyipte servis edebilirsin

Konudan mı koptun? Olabilir ben küt diye inince tabii.Huyum yaşlansın diyeceğim kendim yaşlandım.Yılbaşı topiğinde de böyle iğrenç espriler yapıp konuyu sıcak tutardım.Bilen bilir.Ne yapayım yav, ben öyle naber nasılsın bugün naptın hımm öyle mi tarzında yazamıyorum.Cinsim cins...

hımm evek evek teşekkürler.yarın yapmayı planlıyorum,bakayım güzel olacakmı?

hay allah yavrum yaa neden olmadı ki acabaa sen halledersin bence daha önünde 1 gün daha var

off yaa canıım kunefe istedii ben kadayıf türevi tatlıları çok severim zaten göbegimden de bellii

ahaa şimdiye kadar nick imle ilgili söylenen en değişik şeydi

ee bana ne öreceksin peki yoksa katilim sen misin

İki muhabbet ettik diye hemen bi örgü istemeler falan..Yok katili ben miymişim? Ba ba ba azıcık samimi olduk ya ağzımdan laf alacak, hayır efendim söylemeyeceğim kurbanımın sen olduğunu.O kadar ağzı gevşek değilim.

yok konudan değil,2nizin muhabbetı bi tatlı göründü biran okurken ona koptum ((yani(güldüm))

oohhh daha da enerjik olacaz o zaman artık yaşasınn

hımm evek evek teşekkürler.yarın yapmayı planlıyorum,bakayım güzel olacakmı?

1 tane de bana yapar mısın lütfen lütfeennn

hay allah yavrum yaa neden olmadı ki acabaa sen halledersin bence daha önünde 1 gün daha var

off yaa canıım kunefe istedii ben kadayıf türevi tatlıları çok severim zaten göbegimden de bellii

bende çok severimde yarın denıcem ılk defa evde,güzel olursa sanada yollardım gerçi pek uzak değil ama soğur gelene kadar
sende yap yarın basit gibi duruyooo.

yok konudan değil,2nizin muhabbetı bi tatlı göründü biran okurken ona koptum ((yani(güldüm))

Anlıyorum bebeğim, sen ne içersin ikram edeyim böğürtlen çayı içelim mi? Canım çekti valla hemen 2 dakikaya yapıp geliyorum.
Ya arkadaş Yılbaşı topiğinde de habire kuşburnu çayı içerdim, bir daha hediyeleşmede sarımsak çayına kadar gider bu..Öğğğ:18:

Son düzenleme:

neden kızdın ki bana ama yaa ayıp değil mi insan kurbanına böyle mi yapar yanii

uppss agzımdan kaçırdımm

bende çok severimde yarın denıcem ılk defa evde,güzel olursa sanada yollardım gerçi pek uzak değil ama soğur gelene kadar
sende yap yarın basit gibi duruyooo.

yaa ben kalkıp kek yapmaya üşendim bu akşam nerde bende kunefe yapacak kabiliyett

ben bitki çayı içemiyorum bikaç ot bişey dışında.niyeyseeee...ama bi çay demlersen hayır dıyemem.yeşil i de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…