8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

oh oh.. ne güzel.benım katılım itiraf etti.bende başkalarının katiline sulanayım artık napim

Ayy kurbanın olasım geldi yahuu

Evet

Cıks olmaz söylemem
Ama neden
canım katilim
true yu da çok seviyom zati sen de onun ikiz kardeşi gibiymişsin seni de seviyom katilimmm
Öyle canım her şeyimiz benziyor , güzelliğine de çekseydim iyiydi ama nasip kısmet
Canım bende seviyorum, hep sev sen beni
Seviyorummmmm, gel öpiimm bideee

Özgeyle fikrimizdi dedi bi kere Berfin bana

Canım katilimmm
Ohh çok iyi geldi valla

:13::13::13:
Offff kızlar çok yorgunum.
Birisi gelip şööööyle bir masaj yapsa yoğursa beni ne güzel olur:105:

Kurbanıma milka bubbly aldım bugün, henüz kendim bile tatmamıştım oysa ki
Aaaa sen benim ilk sıradaki katilimden , değilimişsin canım ya :44:

kim benim katilim ya
:84::84::84::84::84:

onun yabancı versiyonunu izledim bende baya değiştirmişler yaa :44: yabancı hali çok daha entrikalıydı

bende bu aralar orjinalini izlemeyi düşünüyodum ki dizi bitiyor....
baştan başlayıp izlicem onuda ama...
örüyonmu kız sen bakim hala:44::44::44:
ben ogün bugündür elimi bile sürmedim kurbanıma yarın gidip listemdeki 1-2 şeyı daha almayı planlıyorum...sen naptın?

izle bence kesinlikle çok değiştirmişler, bugun biraz baktım da baya kopmuş orjinalinden

örüyorum tabiki yarısı bitti bilee en geç pazartesiye biter sanırım

benm kafamda hediyelerim belli ama daha 2 parça falan aldım sayılır, yarın çıkıp 1 2 bişey daha alayım diyorum ama asıl haftaya toparlayacam hepsini

nasılda yorgunum 8 mart kadınlar günü için organizasyonumuz var Kuşum Aydını getiriyoruz benim hareket telaş bitmez o yüzden burayada çok sık yazamıyorum kızçeler ha bu arada izmirli arkadaşlarımı beklerim

Buldum seni ne zaman gondercen hedayelerimi
kardeşimi pazartesi gününden itibaren egitime çağırmışlar annemler de yokk tam tamına 5 gece evde yalnız kalacam bana gelmek isteyen var mııı
Ben gelem mi kiz ayy cok ihtiyacim var tatile evde az oturdum ya kaynatiriz azicik
Arkadaş, ev işleriydi çocuktu yetişemedim ki bir türlü bir hafta evde yoktum sanki 1 ay kirletilmiş.Temizle temzile bitmedi.Siz yazın ben okurum:18: Arada girebiliyorum ne yapayım yav
Aaa abla sen cagir topigi toplasir geliriz yardima nolcak :)
ooyyy kızlarrr bugün gittim kurbanıma güzel cicler aldım bi don almışım çok fena
Bana aldin dime :)))
Katilim watsuptan yazsana bana azicik ya
kızlar evde künefe yapanınız varmı?künefe tabagı olmadan neyde yapılabılır sizce?

Ben yaptim canim teflon yada seramik tava da yapabilirsin

Kızlar cok stresliyim ya sevdiceğime hedaye hazirliyorum beceremedim bi turlu aglicam sinirden artik offff

gel yavrumm gel kuzummm valla kız kaynatırız evde ohh başımızda kimse de yok

nie stres oldun kuzum hedşye konusunda, olmadı mı istedigin gibi

ama bööyyle düzenli bir şekılde oluyomu onda?kocaman olur ya?bıde fırınlıyolar ocaktamı yapcam ozman yoksa tavayı sadece şekil vermek için mi kullanayım?analat geranio sana muhtacımmm

ne hazırlıyosun hedıye?nıye yapamadın?

Bana mı? Ayy utanırım
Fıstıklar ben ancak gece girebiliyorum gece mesaisinde kimler burdaysa onlarla samimi olup öpüp koklaşırız artık

bütün nöbetleri bana tutturuyolar burda ben,mle samimi olabilirsiniz öpüp koklaşabilirsinizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…