8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hosbulduk canım hayırlı olsun topigin çekilişi biraz erken yaparsan sevinirim tatlım doğum yapmadan agirlasmadan kurbanımi mutlu etmek isterim

Hosbulduk canım hayırlı olsun topigin çekilişi biraz erken yaparsan sevinirim tatlım doğum yapmadan agirlasmadan kurbanımi mutlu etmek isterim

Sağol canım :) Toplanalım da bir an önce çekiliş yapmak istiyorum bende anca hazırlanırız zaten :) Seni yormayalım fazla o zaman bebiş rahatsız olmasın :)

ayy beni de alır mısınız listeyeee :KK17::KK17: çok hoşuma gitti bu fikir ve çok heyecanlandımm :KK17::KK17:

Kızçeler yarın bütün gün kursta olucam çekilişe katılmak isteyen hatunlar yazsın akşama eklerim listeye.

Kalabalık olucaz yaşasınnnnn :)

ayy eveett çok kalabalık olalım çok eğlenceli olurr :KK1::KK1: keşke yılbaşı zamanı da görseydim yaa, bu yılbaşında annem dışında hiç hediye alanım olmadı die çok üzülmüştüm :KK43::KK43:

ayy eveett çok kalabalık olalım çok eğlenceli olurr :KK1::KK1: keşke yılbaşı zamanı da görseydim yaa, bu yılbaşında annem dışında hiç hediye alanım olmadı die çok üzülmüştüm :KK43::KK43:

Oda çok güzel geçmişti:) Olsun buna yetiştin ya Kadınlar Günümüzde hediye vericez birbirimize:) Bide çekiliş olsun yaklaşsın dönem muhabbetim dibine vururuz ohhh :21::21:

Oda çok güzel geçmişti:) Olsun buna yetiştin ya Kadınlar Günümüzde hediye vericez birbirimize:) Bide çekiliş olsun yaklaşsın dönem muhabbetim dibine vururuz ohhh :21::21:

oo muhabbet zaten benim işim yaa bayılırımmm :KK1::KK1:

çekilişle ilgili biraz kopya alsak olmaz mıı :KK17::KK17: meselaa bu sene zorunlu hediyeler olacak mıı gibii :KK17::KK17:

oo muhabbet zaten benim işim yaa bayılırımmm :KK1::KK1:

çekilişle ilgili biraz kopya alsak olmaz mıı :KK17::KK17: meselaa bu sene zorunlu hediyeler olacak mıı gibii :KK17::KK17:

Süper o zaman bol bol muhabbet edicez desene :)

Valla nasıl kopya versem ki aslında kim kime alacak belli olsun o zaman gör ipuçlarını bi ben bilicem o zaman ahahaha :KK53::KK53:

Geçen sefer hiç sıkıntımız olmadı bu seferde çok güzel geçer inşallah :) Zorunlu hediyeleri biraz katılım olsun da beraber kararlaştıralım diye düşündüm aklında var mı bişi :)

Son düzenleme:
Süper o zaman bol bol muhabbet edicez desene :)

Valla nasıl kopya versem ki aslında kim kime alacak belli olsun o zaman gör ipuçlarını bi ben bilicem o zaman ahahaha :KK53::KK53:

Geçen sefer hiç sıkıntımız olmadı bu seferde çok güzel geçer inşallah :) Zorunlu hediyeleri biraz katılım olsun da beraber kararlaştıralım diye düşündüm aklında var mı bişi :)

yookkk ben daha acemiyim bu işlerde hiç anlamam kiii :KK17::KK17: şimdi sizin eski konuları kurcalıyorum kim nelerden hoşlanıyomuş kim kime ne almış falan die :KK1::KK1:

çekiliş ne zaman olacak daha çok var mııı, ayy ben çok heyecanla bekliyorum hadi herkes gelsin de sohbet edelimmm zaman çabuk geçsinnn :KK52::KK52:

X