8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

herkese yeşil ışık ohhh
aramızda kalsın benim kurbanım pek uğramıyor

seni ben elemiştim zaten üstüne kalın çizik attım şimdii

benm katilim de acaba buraya uğramayanlardan mı ki diyorum :44: en baş şüphelim true diyecem amaa o hem tontiş deil dedi kurbanı için, hem de herkese mavi boncuk dağıtıyoo

sanki sen dağıtmıyoğğn belki seni tombiş kategorisinde görmüyordur. yani mesela benim boyumda benim kilomda bazı kişiler kendilerine tombiş diyebiliyor. ama ben değilim hıh kiloların nerelerde toplandığına göre değişebiliyor .

benim eşit orantılı olarak heryerime dagılmış durumdalar allahtan boy 170 de ordan kurtarıyorum gerçi true benm resmlerimi de gördüüü, demek ki tontiş olarak görmemiş olabilir benii, hmmm baş şüphelim kendisi o zaman

Tontiş görünmüyorsun kuzum..

neden olmasın ben de görim resimlerini :26:

Aman sende amma kucumsedin adami ya :) romantik olun azıcık aşkınız bitmesin hiç :)

Acaba kurbanımı whatsapp tan rahatsız etsem mi

Aman sende amma kucumsedin adami ya :) romantik olun azıcık aşkınız bitmesin hiç :)

Acaba kurbanımı whatsapp tan rahatsız etsem mi

yaa zaten ben onun için sevgililer günü kutlamaz da diyordum o konuda yanılttı ama ne bileimmm :26::26: öle romantik bir adam deil yanii 10 ay bitiyo nerdeyse daha bir çiçeğini görmedik adamınnn

yaaa biz ne zaman öğreneecez adını soyadını falann bizde bi bakalrdık whatsap ınaa, face i varsa face ine falann :26::26:

Tamam kizlar tek tek gonderiyorum bilgileri biraz zor olcak ama bekleyin kurbanlarinizin bilgilerini :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…