8 gün Regl gecikmesi sonrası kahverengi akıntı hamilelik olabilirmi?

Mordemm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2023
5
0
23
Arkadaşlar biz eşimle 17 nisandan beri korunmuyoruz çocuk istediğimiz için son adet tarihim 8 nisan benim 12 mayıs adet tarihimdi ve olmadim 8 günlük bir gecikmem var son adet tarihimden bu yana 43 gün geçti ama hala adet olmadım ara ara hafif adet olacakmişim gibi ağrılarım oluyo bel ağrım oluyo ama yok olmuyorum ve bugün iç çamaşırimda kahverengi bir leke gördüm ama ben adet olmadan önce leke falan olmaz yani direk karnım ağrır ve olurum acaba hamile olabilir miyim ?

hamilelik de olabilir adet başlangıcı da olabilir test yapmadan bilemezsiniz ki

İnsan vücudu çok değişken bende ilk hasta olmaya başladığımdan 39 yaşıma kadar hiç kahve leke yaşamamıştım ne başlamasından ne bitmesinde ama kimyasal gebelikten 7 8 ay adetim kahve lekeye ve 3 Dört gün lekelenme şeklinde başlayıp bitti. Kimyasal gebelikten sonra normale döndü. Kist falan vardı sanırım temizlendi. Sizde de hamilelik yoksa öyle bir şey olabilir veya korunmayı bıraktığınız için de olabilir?

İnsan vücudu çok değişken bende ilk hasta olmaya başladığımdan 39 yaşıma kadar hiç kahve leke yaşamamıştım ne başlamasından ne bitmesinde ama kimyasal gebelikten 7 8 ay adetim kahve lekeye ve 3 Dört gün lekelenme şeklinde başlayıp bitti. Kimyasal gebelikten sonra normale döndü. Kist falan vardı sanırım temizlendi. Sizde de hamilelik yoksa öyle bir şey olabilir veya korunmayı bıraktığınız için de olabilir?

Olabilir çünkü ilk defa böyle bişey yaşıyorum adetim hiç böyle gecikmezdi

Kızlar bu durumu yaşayıp bilgi verebilecek olan var mı benimde adetim 16 gün gecikti son iki gündür kahverengi akıntım var ama gebelik testi yapmaktan korkuyorum pkoluyum 5 çatlama iğnesi denemem var sonuç negatifti

X