8-9 haftalık olanlar vucutlarında ne gibi değişiklikler var

Ben de bugun 9+2 deyim. Tuhaf sekilde bir mide bulantim var ama kusmayla sonuclanmiyor cok sukur. Memelerde hassasiyet vardi o da gecti ama 3 gundur falan sag kasikta batma var ve sag kalca kemigime ve sag bacagima kadar vuruyor. Com yiyorum masallah alacagim kilodan korkuyorum iain acikcasi. 6+0 da ilk dr randevumuz vardi kalp atisini gorduk sadece. O zaman bebeh 4 mm idi. Bana biraz kucuk geldi o gunden beri tedirginim aslinda. Bir sonraki randevu haftaya persembe. Insallah sağlıkla d3vam ediyordur heo korkuyorum acaba kalbi hala atiyor mu buyuyormu sagliklimi diye. Sizce 6+0 da 4 mm kucuk mu. Ve bu endişeler sadecev bende mi var

canım dr küçük veya büyük diye bir şey söyledi mi eğer söylemediyse boşuna üzme kendini benimki de 5+4te ilk gittiğimde 4mm idi bence seninki de normal.8+6da kalp atışı için gittiğimde de 2cm olmuş demişti. zaten 6.haftadan sonra daha hızlı büyüyor diye okumuştum içini ferah tut.

Sizdede halsizlik ve iştahsizlik varmı yemek görmekte,yapmakta istemiyorum salata çok seviyorum ekşi olarak çikolatadan tiksindim göğüsler çok hassaslasti bazen oturup kalkınca birden kasığıma ağrı giriyor devamlı sağ kasıkta ağrı vardı şu aralar biraz azaldı daha doktora hiç gidemedim.ayın 19 inşallah gidecem umarım herşey yolundadir sizlerde belirtiler nasıl devam ediyor

yemeklerle genel olarak sorunum yok çok şükür bir tek kırmızı etin görüntüsü bile beni rahatsız ediyor bırakın kokusunu. adet sancısı gibi ağrılar zaman zaman bende de oluyor doktor normal dedi ama sizinki gibi hiç olmadı bence bir doktora danışın inşallah hiçbir sorun yoktur

Yok cnm doktor bir sey demedi. Kalp atisini gösterdi. Olctu ve resimleri basti 4 hafta sonra yine gel dedi. Bu persembe gidecegim ama ne bileyim 4 mm insan hayal edemiyor sanki. Allahin mucizesi gerci hersey dilerim hepimiz icin yolunda gider.

kızlar aranızda 2li test yaptıran var mı ? bana 12. haftada gel demişti dr yarın gidicem inşallah olumlu sonuçlarla döneriz

yaa kizlar bnde 7+4 haftalik hamileyim. arada kasik agrisi vuruyo. hapsurunca cok kotu saplaniyo agrim birden. bide bn dusuk yapmistim. bu ikinci hamileligim yanii. doktorum bana enox igne verdi canimi da cok acitiyo. vurulmasam ne olur. kndim yapamiyorm. bu halsizlikle hergun saglik ocagna gidiyorum. bide dusuk tehlikem yokmus ama ben korkuyorm.bi kasik

ben daha yeniyim size göre o yüzden beni aydınlatttınız bende suan mide yanması var acayip derece bulantı kusma yok ama ne yesem dokunuyo sanki

14+4 haftalığım bugüne kadar ne mide bulantısı ne aşerme hiçbiri olmadı. sadece ilk haftalardan beri karnım 5 aylık gibi şiş ve çok hafif kasık agrısı çektim arada sırada. bi de göğüslerim baya şişti. şanslıyız rahat geçiriyoruz

meraba bende 12 haftalık hamileyim ama henüz göğüslerim hariç vücudumda bi değişiklik olmadı hala herşeyim tam oluyo her hangi sıkma yaşamyorum kıyafetlerimde çarşamba günü dr gidicez sizce cinsiyeti belli olur mu ?

benimde dünden beri kasıklarımda bir ağrı var dün hafif bir lekelenme oldu doktorumu aradım progestan verdi onu içtim sabah aksam simdi iyiyim şükür ama insan tedirgin oluyor sizde de oldu mu böyle bir durum arkadaşlar

Heralde en cok belirti ve yakinmalar bende oldu. Bunlar psikolojimi baya bi bozdu yaşam kalitem olumsuz etkilendi. Hamileligi hic böyle hayal etmemistim;

*6.haftada baslayan aşırı bulantı kusmalar
*yemeklerden tiksinme nefret etme adini bile duymak istememe,duyunca kusma
*Kasik ve karin agrilari,gaz sancıları
*Agizda acı ilac gibi tat
*Sürekli gaz
*Memelerde bıçak saplanmalari, aşırı büyüme, meme ucunun koyulasmasi
*Vücutta tuylenme
*Kokulara karşı inanilmaz bir hassasiyet (polis köpeği gibiyim,bir de hersey igrenc kokuyor çıldirıyorum)
*Karında şişkinlik
*Bulantılar sebebiyle depresyon, yasamdan nefret etme
*Aşırı derecede halsizlik
*Uykusuzluk
*Ciltte yağlanma ve sivilcelenme
*Gece çarpıntı
*Nefes darlığı
*Gece kollarda aşırı karıncalanma (Gögusler büyüdüğü için koluma giden damarlarimi sıkıştiriyor diye düşünüyorum)
*Değişen hormonlara bağlı sıkıntı ve ates basması
*Karında hassasiyet
*Vajinal akıntıda artış
*Kabızlık ya da ishal olma
*Midede yanma
*Tüm bunlara bağlı aglama nöbetleri, şaşkınlık ve depresyon
9. Haftamdayim ve hepsini cok yogun yaşıyorum. Umarim bebegim sağlıklıdır.

Aynı belirtiler bende de var canım bende 9.haftama girdim bulantı halsizlikten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım hiç bir iş yapmak gelmiyor içimden ayağa kalktigimda başım dönüyor fenalık geciriyomusum gibi oluyor çok halsizlik var bulantı yüzünden sağlıklı beslenemiyorum da ne zaman geçecek bu durum acaba bir an önce geçse de hamileligimizin tadını cikartsak doya doya

Aynı hafta ve aynı durumlar şuan bende. Sonu geliyor mu kizlar

Aynı hafta ve aynı durumlar şuan bende. Sonu geliyor mu kizlar

Üçüncü ay bitince bitti bende mide bulantısı falan kalmadı istahim açıldı birden kilo almaya başladım. Merak Etme canım geçiyor bana da hiç gecmeyecekmis gibi gelmişti ama geçti çok şükür

vajinal akıntısı çok olan ver mı? bir de psikolojiniz nasıl? benim biraz bozuk. eşim doğu da görev yapıyor. hamileleiğimi öğrendiğimden beri de depresif hissediyorum. gebeliğin böyle bir etkisi var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…