72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

Aybike 50 tane okudum. Allah kabul etsin.En kısa zamanda güzel hbrler alırız inşallah.

senin sorun neydi peki canım?

bende pek bi sorun yok gibi yani yumurtalarım yavaş büyüyo.yani ilaçlara biraz geç cevap veriyor.doktor geç oluşması önemli değil önmeli olan yumurtaların gelişmesi diyor güzel yumurtalarda elde ediyoruz ama işte bi yere kadar Rabbimden bekliyoruz

50 tane daha okudum canım..

50 tane okudum canim

30 da benden Aybike allah kabul etsin.

+10 aybikecik Rabbim tez vakitte kavuştursun yavruna seni seni inşallah O'nun hikmetinden sual olunmaz içini ferah tut.

Aybike 50 tane okudum. Allah kabul etsin.En kısa zamanda güzel hbrler alırız inşallah.

:) çok saolun yaaaaaa böyle gördükçe çok şükrediyorum göremdiğim halde bana dua eden insanlar varr.tşkkler

cutemom geçmiş olsun canım tam konuya hakim olamadım ama Rabbim sana güç kuvvet versin canım

Hmm aslında senin durum kolay dr.doğru söylüyor geç oluşsun ama sağlıklı yumurtalar olsun önemli olan bu.herkesin dediği gibi bazende takmamak gerekiyor belkide benim sürekli aklımda :26:

Hmm aslında senin durum kolay dr.doğru söylüyor geç oluşsun ama sağlıklı yumurtalar olsun önemli olan bu.herkesin dediği gibi bazende takmamak gerekiyor belkide benim sürekli aklımda :26:

takmamız gerekiyor hattaa hamile kalanların çoğu takmadığım dönemde geldi diyor ama istemsiz bi şekilde beynimin içine oturuyorr hımmmm diyorummm düşünmicem seni.bunu derken bile düşünüyor sonuçta insan

Benim de katkım olsun istedim .20 tane okudum . Allah kabul etsin. Tez zamanda evlat sahibi olun inşallah.

20 tane okudum Allah kabul etsin inşallah Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

selamın aleyküm

bende 6 sene sonra bebeğime kavuştum pko ve prolaktin yüksekliği vardı 4 aşılama sayısız yumurta takibi sayısız doktor hastane gezdim hamile kalabildim rabbim dualarınızı kabul etsin ben meryem suresinin faziletinede çok inanıyorum zaten manasını da okursanız peygamberlerin evlatla sınanmasını ve peygamberlerin dogumlarından bahsediyo manasında önce manasını okuyun sonra sureyi bol bol okuyun ben anlamını bildikten sonra hep aglayarak okudum hamile kaldıgım ayda 41 kişiye 41 hurma dagıttım ve benim için meryem surasini okuyup geri verdiler bende yedim hamile kaldıgım ay tüp bebek yapıcaktık iğneleri vurundum ama çatlatma iğnemi bi gün geç vurunca yumurtalarım erken çatladı tüp bebek iptal edildi ama bebeğim bana geldi 6 sene sonra rabbim dualarımızı kabul ettti o yüzden meryem suresinide okutun derim

bu arada 100 tane okurum ben yatsıyı kılınca

Canım 10 tane okudum. Allah tez zamanda hayırlısıyla nasip eder inşallah...

100 tane de ben okudum. Allah sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…