70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

bu konu devam edecek mi kızlar bilen var mı yada yeni bir dua açılacak mı

bence liste bitince devam etmek isteyen olursa yeni bir topik açılsın. mesela ben 2 gün banlı kaldım, o sürede 2 arkadaşın okuması bitti. onlar benim için okumuştu, ben de okudum ama onlara nazaran çok az okumuş oldum. dünden beri de ailevi problemler yaşıyorum, aklıma bile gelmedi sayfaya girmek, bir anda hatırlayıp girdim. bana okuyanlara ben okuyamazsam çok üzülürüm.

bence liste bitince devam etmek isteyen olursa yeni bir topik açılsın. mesela ben 2 gün banlı kaldım, o sürede 2 arkadaşın okuması bitti. onlar benim için okumuştu, ben de okudum ama onlara nazaran çok az okumuş oldum. dünden beri de ailevi problemler yaşıyorum, aklıma bile gelmedi sayfaya girmek, bir anda hatırlayıp girdim. bana okuyanlara ben okuyamazsam çok üzülürüm.
benim bu grup ve birde 70.000 kelimei tevhid grubum var burası bitince yeni açılan konuya katılabilirim özelliklede bebek sahibi olmak için ama olmazsa diğerinede katılırım önerisi olan yada grup açmak isteyen arkadaş var ise şidididen çalışmalara başlasın bence :KK200: :KK15:

benim bu grup ve birde 70.000 kelimei tevhid grubum var burası bitince yeni açılan konuya katılabilirim özelliklede bebek sahibi olmak için ama olmazsa diğerinede katılırım önerisi olan yada grup açmak isteyen arkadaş var ise şidididen çalışmalara başlasın bence :KK200: :KK15:
özelden de konuşmuştuk ya, ben ya halik açılsın derim ama sayıca 70000 değil, daha hızlı ve yormayacak şekilde kişi başı 10.000 filan olacak şekilde

Kızlar bana sıra gelmiş çooook mutlu oldum.Tam zamanı .Dileğimi söylemem gerekiyormu bilmiyorum ama benim dileğim canım kızım pelin inci 'nin üniversite sınavının çok iyi geçmesi ve kızım ve oğlumun hayırlılatın en güzellerini Rabbimin nasip etmesi.Allahım iyi insanlara denk getirsin kötülerden muhafaza etmesi...Allah hepinizden çok razı olsun.Hepinizin dileğini en hayırlı en güzel şekilde kabul etsin.Amin

X