70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

Aslında herkes düzenli okuyabilse kişi başı 4500 filan düşüyor. İlk liste ile sonradan yapılan liste farklı. Çıkanlar oldu galiba. İlk okunanlarla birlikte 16 kişi saydım ben.
Yok canım okunmuş olanları eklememişim ben okunacakları eklemişim bulamıyorum ki listeleri de hiç bir şey takip edemedim su sıra

Aslında herkes düzenli okuyabilse kişi başı 4500 filan düşüyor. İlk liste ile sonradan yapılan liste farklı. Çıkanlar oldu galiba. İlk okunanlarla birlikte 16 kişi saydım ben.
Canım
Magnifiaque Magnifiaque Magnifiaque Magnifiaque 🌸
sadehayatt06 sadehayatt06 sadehayatt06 sadehayatt06 🌸
Mucizemm222 Mucizemm222 Mucizemm222 Mucizemm222 🌸
alsem alsem alsem alsem 🌸
Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut 🌸
E Eylulll23 🌸
[IMG alt="gulistan1985"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/992/992524.jpg?1588834667[/IMG] gulistan1985⏩
Bunlsr da okunan arkadaşlar şuna gülistanda okuyoruz

Eğer sizde uygun görürseniz bu liste dışındakileri çıkaralım
Sadece Gulcan2904 Gulcan2904 arkadaşımız bebeğini kaybetti bana özelden haber verdi isterseniz çıkarın listeden diye ama arkadaşımız için okuyalım onun acısı var hastanedeydi ondan giremiyordur

fk99 fk99 sacmalamayin sacmalamayin @Nilangel17 Kızlar müsait misiniz duada uzun suredir sayı almıyorsunuz kimse kimsenin hakkına girmiş olmasın müsaitseniz yardımcı olur musunuz yoksa devamlı okuyan arkadaşlar haklı olarak rahatsız oluyor devam edemeyecekseniz çıkaralım listeden ☺️ Bir mazeretiniz varsa bildirin lütfen

En son konu sahibi almış 19000 kalmis sonra üstteki arkadas 1000 aldı sen 1000 aldın yanlisim yok dimi sizde bı kontrol edin isterseniz

X