70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

kızlar ben işe tesbih getirdim, hâlâ bir zikirmatik alamadım ama alsam da hoş karşılanmaz devlet dairesinde bu durum. buralarda takılıyorum ama yanlış anlamayın yani. yanımdaki memur ara sıra sigaraya çıkıyor, o zaman tesbih çekmeye ya da parmakla saymaya çalışıyorum gizli gizli. parmakla da doğru düzgün çekilmiyor burada, mırıldanıyor gibi oluyor. ben geceleri evdeyken okuyacağım daha çok.
Cok tatlısın yaa keske komşu falan olsaydık kız 🥰

Aynen 1 gün uzak kaldım 😂😂özledim Vallaha alışmışım senin burada parmağını 👉 görmeyi
Hahahahahahahahahah çok güldüm şu an, Allah da seni güldürsün 😂😂 parmaklarım ben öyle 🤪
Şaka bir yana Allah kabul etsin, ben uyuyorum. Şu lanet olası Progestan bir bitsin gece gündüz sahalara hızlıca dönüş yapacağım 🤘🏻👊🏻💪🏻

Hahahahahahahahahah çok güldüm şu an, Allah da seni güldürsün 😂😂 parmaklarım ben öyle 🤪
Şaka bir yana Allah kabul etsin, ben uyuyorum. Şu lanet olası Progestan bir bitsin gece gündüz sahalara hızlıca dönüş yapacağım 🤘🏻👊🏻💪🏻
Amin canım hepimiz gülelim inşallah 🤲🏻 Ayy evet cok yan etkili maalesef inşallah etkisini de görürsün iyi geceler tatlım 😉

Allahümme sallı ala seyyidina muhammed
Allahım maddi manevi dualarimi kabul et maddi manevi sıkıntılarımı gider.maddi manevi hastalıklarıma şifa ver maddi manevi zenginlik ver .kardeşim kadiri içinde bulunduğu çukurdan kurtar..yuvama huzur ve mutluluk ver. Evladimi hayırlı be salihlerden eyle.bu duama amin diyen bütün arkadaşlarımın maddi manevi duasını kabul et
Rabbim sen her şeye kadirsin amin
Allahümme sallı ala seyyidina muhammed

X