70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

günaydın kızlar. birşey rica edicem bana katılan olur mu bilemiyorum ama okuyan kişiler düzenli olarak güncellense iyi olmaz mı hiç okumayan arkadaşlar var ise isimleri belirlense onlar da okusa daha iyi olmaz mı. kimsenin kimseye hakkı geçmesin hepimiz bir şekilde vakit ayırıp okumaya çalışıyoruz

Bende okumak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olup anlatır mısınız?
canım konu sahibi seni listeye ekliyor ondan sonra kimin niyetine okuyorsak başlayıp bitene kadar o arkadaşımız için okuyoruz bitince sıra diğer arkadaşa geçiyor

Kızlar hiç girip okuyamadım kusuruma bakmayın hem misafirim vardı hem tüp bebek için sürekli Antalya’ya gidip geliyoruz diğer dualarımı da yetiştiremedim basladım simdi bitirince insallah desteğe gelicem

şimdi kime başlıyoruz ne niyet edicez canım

Kızlar hiç girip okuyamadım kusuruma bakmayın hem misafirim vardı hem tüp bebek için sürekli Antalya’ya gidip geliyoruz diğer dualarımı da yetiştiremedim basladım simdi bitirince insallah desteğe gelicem

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım zor bir süreç bizler buradayız ilklere yetişememiştim şahsen okuruz sen kafanı rahat tut bebişin gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…