70.000 Ya Vâris 🍀

Aminnn inşallah aglarim ama yaaa 😢 benimde 6 tane kürtajim var iki alikken yavrularimi kayip ettim minik kalpleri iki ay dayana bildi herşey nasip şu dünyada Allah hepimize saglik versin saglik oldumu hepsi olur
Dua ve sabir ile iyiki varsiniz Allah hepinizden razi olsun dualarimiz her ne niyetleyse Kabul olsun inşallah
6 mı ahh 6 meleğin var demek. 😔 Allah şefaatçi eylesin onları. 🤲🏻

Benim için okuyan herkesten ALLAH razı olsun iyiki varsınız.. en zor zamanlarımda destek olan arkadaşlarıma da tekrar çok teşekkür ederim.. derdimiz aynı ve dua ,sabır ile inşallah hepimiz tez zamanda mutlu sona ulaşırız.. RABBİM cemalinden sağlıklı hayırlı ömürlü kucağımiza alacağımız evlatlar nasip etsin inşallah cümlemize... 🤲
Ne oldu doktor işin canım?

Ne oldu doktor işin canım?

3 tane 6. Gün embriyosu varmış çok iyi olduğunu söyledi aralik da transfer yapalım dedi ama ben istemedim...
Bundan önceki de iyidi ama tutmadı yine..
Histeroskopi yapılmasını önerdim rahime bakılmasını istiyorum madem kaliteli neden tutmuyor.. yeni yılda Histeroskopi yapabileceklerini söyledi şuan ameliyathanelerimiz yasak kapalı dedi...
Geç olsun güç olmasın inşallah... RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım...

3 tane 6. Gün embriyosu varmış çok iyi olduğunu söyledi aralik da transfer yapalım dedi ama ben istemedim...
Histeroskopi yapılmasını önerdim rahime bakılmasını istiyorum madem kaliteli neden tutmuyor.. yeni yılda Histeroskopi yapabileceklerini söyledi şuan ameliyathanelerimiz yasak kapalı dedi...
Geç olsun güç olmasın inşallah... RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım...
Çok sevindim. Keisinlikle geç olsun güç olmasın iyi demişsin bakılsın için rahat etsin. 🤗

Rabbim sana tez zamanda sağlıklı hayırlı ömürlü kucağına alacağın evlatlar nasip etsin inşallah canım arkadaşım...🤲
Burda hep birlikte dua edip destek oluyoruz birbirimize.. RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲
Canım arkadaşım ins hepimizin kucaklari dolsun sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızi😍

Aminnn inşallah aglarim ama yaaa 😢 benimde 6 tane kürtajim var iki alikken yavrularimi kayip ettim minik kalpleri iki ay dayana bildi herşey nasip şu dünyada Allah hepimize saglik versin saglik oldumu hepsi olur
Dua ve sabir ile iyiki varsiniz Allah hepinizden razi olsun dualarimiz her ne niyetleyse Kabul olsun inşallah
Rabbim sabır versin cnm cok zor gerçekten şefaatçi nasip eylesin meleklerini cennette..

Ismim Burcu kızlar ins sağlıkla kucağımıza alabilecegimiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbım bize..ben 2 ay önce 4 aylik kızımı suyumun bitmesi sonucu kaybettim cok zor günlerden gecerken burası bana cok iyi geldi.. Elimden tek gelen dua etmekti şimdi herkeisn duasina katilmak herkesin duasinda yer almak cok güzel..

Çok iyi düşünmüşsün canım. Inşallah güzel gelişmeler olsun. Hep dualarımdasın❤️

X