70.000 Ya Vâris 🍀

Allah senden razı olsun. Inşaallah bu emeğini pozitif alarak yaşarsın canim

Gelbemucizem sweetgirlcandy kizlr okudum allah kabul edilmis dualardn eylesin kucaklarinizi doldursun insallah merve

merve kuzum hem kendime hemde sweetgirlcandy ye okudum kuzum Rabbim kabul eylesin inşallah

merve canım Gelbemucizem ve sweetgirlcandy için okuduk Allah kabul olmuş hayırlı dualardan nasip etsin

merve arkadaşlarım Gelbemucizem ve sweetgirlcandy için okudum canım..
Rabbim cemalinden sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah canım

Okudum çok şükür rabbim tez zamanda nasıp etsin inşallahhh bu ay yumurta takibindeyim. Tam günüme gelir inşallah kesin test yapacağım zaman denk gelcek

sweetgirlcandy Gelbemucizem okudum kızlar güzel haberlerinizi alırız en kısa zamanda inşallah
merve

Gelbemucizem ve sweetgirlcandy için okudum. Rabbim muvaffak etsin İnşaAllah
merve

Gelbemucizem ve sweetgirlcandy okudum kuzulaarrrr Rabbim yerine kabul etsin inşallah en kısa zamanda haberlerinizi alalım merve

Gelbemucizem
sweetgirlcandy
Okudum.kizlar rabbim kabul etsin dualarinizi en kisa zamanda oldu sevinci yaşatsın merve

Kuzum ben okudum haberin olsun

Okudum inşallah
Rabbim ismi hürmetine tez vakitte mutluluğu yaşatsın.

Gelbemucizem ve sweetgirlcandy için okudum Rabbim kabul etsin inşallah merve

sweetgirlcandy Gelbemucizem ikinizede okudum kızlar hayırlısıyla en yakın zamanda olsun inşallah

Gelbemucizem sweetgirlcandy için okudum Rabbim hayırlısıyla sağlıklı ,hayırlı evlatlar nasip etsin

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Gelbemucizem sweetgirlcandy kızlar okudum mübarek gecenin hürmetine Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin merve

Gelbemucizem ve sweetgirlcandy okudum kızlar adınıza Allah hayırlısını versin inşallah

Gelbemucizem sweetgirlcandy okudum esmanızı canımlar allah kabul eyleyen dualardan etsin. göbüşlerinizi bebişle doldursun rabbim sağlıkla

merve canım Gelbemucizem ve sweetgirlcandy arkadaşım için okudum. Rabbim en kısa zamanda yavrularına kavuşturur sizi inşallah canlar

Canım ben okudum Allah kabul eylesin inşallah

Okudum bende caneyler Allahim kabul etsin inşallah hepimize ikizler versin bi kiz bi oglan bi taşla iki kuş misali

Gelbemucizem sweetgirlcandy niyetine okudum Rabbim tez vakitte hayirli saglikli salih evlatlar nasip etsin insallah

Gelbemucizem sweetgirlcandy okudum Rabbim sağlıkla kucağınıza alabileceginiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins.. merve okudum cnm

Gelbemucizem ve sweetgirlcandy niyetine okudum tez zamanda güzel haberler alın inşallah merve

merve Gelbemucizem ve sweetgirlcandy için okudum Allah kabul etsin Allah tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin

Canim okudum iki arkadasada allah kabul etsin insallah

merve ben 1450 ve eksik kalan okumalar için 1450 Gelbemucizem için 1450 de sweetgirlcandy için okudum. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

merve canım Gelbemucizem ve sweetgirlcandy arkadaşlarımız için 1450+1450 okudum

Iki arkadasada okudum❤

Ben ikisine 100 tane fazla okudum hediyem olsun

Iki arkadaşımız için okudum. Allah kabul etsin Inşaallah. Hayrli evlatlar nasip olsun, pozitifi görsünler inşaallah.

merve
2 arkadaş için okudum rabbim kabul etsin çifter çifter evlatlar nasip etsin inşallah

merve kuzum bitti, Rabbim kabul eylesin

merve okudum Allah kabul etsin inşallah

benim yarım kaldı ama bitircrm bitirdi say beni

Okudum iki arkadaşa Allah kabul etsin merve başkan

Okudum Allah kabul etsin inşallah. Cümlemize Hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim.

İki arkadaşa da okudum bitti Rabbim yüzümüzü güldürsün

merve iki arkadaş için okudum Allah kabul etsin hayırlısıyla evlatlarına kavuşsunlar inşallah

Kızlaaaaar hepinizden Allah razı olsun ettiğiniz duaların kat be kat karşılığı size dönsün. İnşallah hepimizin kucağı tez vakitte hayırlısıyla dolsun. Atladığım varsa kusura bakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…