70.000 Ya Vâris 🍀

Canim ben her gun okuyamam kursa başlıyorum okula git gel ev isi derken vaktim olmaz maalesef. Bunu unutmuşum yerime baskasini koyabilirsin

Kızlar ben daha önce katılmıştım hm arkadaşımın etiketiyle geldim. Keşke whatsapp ta filan grup olsa daha iyi buraya hergün bakamıyorum. Çok mesaj geliyor kime ne kadar okucaz karışıyor

Kızlar ben daha önce katılmıştım hm arkadaşımın etiketiyle geldim. Keşke whatsapp ta filan grup olsa daha iyi buraya hergün bakamıyorum. Çok mesaj geliyor kime ne kadar okucaz karışıyor
Wp yasak. Hepimiz atılırız siteden. 1350+1350 okuyorduk sayı artacak çıkanlar çok oldu. Bu civar okuyabilirim dersen ekleyeyim. Liate 20.00de yenileniyor o saate kadar girip ben okudum demek yeterli. O civarda da yeni kişilere geçiliyor sayılar dağılıyor. Günde 2 kez bakmak yeterli.

Canim günde bı kere girip bildirim yapsan yeterli inşallah wp kuramayiz

Sayı çok olursa hepimiz de zorlanırız. Bize sıra gelmeden bitecek bu gidişle

Canım alım yapacaksan katılabilirim

Ahsen555 eczhnm merve rabbim kabul olmuş hayırlı dualardan eylesin vesile olsun inşallah. Tamamladım

merve canım ben de her iki arkadaşımızınkini okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

Ahsen555
eczhnm
Okudum rabbim kabul etsin en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
merve

Ahsen555 ve eczhnm Allah kabul etsin. Esmalarinizi okudum. Rabbim saglikli Hayirli evlatlar nasip etsin inşallah kucaklariniz kisa zamanda dolsun

Ahsen555 eczhnm okudum bitirdim sağlıkla hayırlısıyla tez zamanda evlat sahibi olun inşallah siz de bizler de merve

Ahsen555 eczhnm okudum sizin için Allah kabul etsin pozitif haberler alın inşallah merve

merve merhaba canım bende okudum 2 arkadaşa da.. Allah kabul etsin inşallah çekilen tüm tesbihleri Rabbim en yakın zamanda hamilelik haberimizi almayı nasip etsin

İlk 2 kişiye okudum.

Ahsen555 eczhnm ben de okudum canlar. İnşallah ilk hamilelerimiz olsun bebeğiniz sizleyken bizlere dua etmeye devam edin.

İki arkadaşım için de okudum pozitif sonuçlar alabilmeyi nasip etsin rabbim

Ahsen555 ve eczhnm için okudum inşaAllah. Rabbim hayırlı evlat nasip eylesin

merve merhabalar bende iki arkadaş için okudum Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah bu

Iki arkadaşımız için okudum. Rabbim kabul etsin insaallah. Hayrlisyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip olsun, pozitifi görsünler inşaallah

merve ben de okudum eczhnm ve Ahsen555 . Rabbim kabul etsin inşallah

Ahsen555 eczhnm okudum Rabbim sağlıkla kucağınıza alabileceginiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins.. merve okudum

Ahsen555 eczhnm ikiniz icinde okudum rabbim kbul etsin insallah tez zamanda kucaklarinizi doldursun merve

ahsen ve eczhnm için okudum cnım merve
Hepinizden Allah razı olsun kızlar benim için ettiğiniz dualarınızın karşılığını Allah kat be kat versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…