70.000 Ya Vâris 🍀

merve bütün arkadaşlar isterse duaya yetişemeyen ama kendisine dua almak isteyenlere de okuyabiliriz ya da belki başka bir dua başlatırsın
Canım eksiksiz bir süre ilerleyelim ekstra dualar da okuyalım inşallah. 1 kişi daha var çıkmak isteyen yerine gelmek isteyen olmazsa onu da bölüşücez sayı değişecek filan. Düzen bi otursun inşallah hallederiz.

Bende bebek istiyorum, lütfen banada okuyalim kızlar

Mevoo, ben bu listeden şimdilik ilk 17 kişi için kullanıcı adlarına bakarak 100’er tane okudum. İçimden geldi, sizin sayıya dahil değil. İlk fırsatta kalan arkadaşlar için de okuyacağım. Öğle arası bu kadar oldu. Öptüm hepinizi

Hayır da bunca zaman yanlış biliyomuşum diye düşündüm bi an hatice daha eski üye ya
Ben bekar sanıyordum başka nickle karıştırdım sanırım eski de olsam bütün forumu tanımakla geçirmedim zamanımı canim sen herkesin nüfusunu bliyormusun :))

Herkes okuyacağı rakamı yazsin kızlar sayı çıksın ben 500 okuyorum bugün biter benim

Herkes okuyacağı rakamı yazsin kızlar sayı çıksın ben 500 okuyorum bugün biter benim
Biz toplam sayıyı bölüştürdük kalan hesabı yapmıyoruz. Günlük sayı belli. 1350+1350 şeklinde. İki kişiye okuyoruz. Dün başladık akşama başka kişilere geçeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…