70.000 Ya Vâris 🍀

Kızlar elinde ya Varis duası olan varsa burdan yollayabilir mi acaba sanırım yaris duasını okuyacağız degil mi Meryem Ana duası degil

Peki abdest alipmi okicaz yoksa almadanda ikusak olurmu şuan adetliyim başlasam olurmu ve örnek olarak nasil niyet etcemizi yazarmisin isimler cok ya ondan kim kime niyet etcek.
Absestli olırsa daha güzel ama şart değil reglken de okunabilir. Günlük 2 kişiye okunacak. Nick isteyen nick ismini söylemek isteyen ismini söyleyecek. 24 saat vaktimiz var. Okuyan gelip okudum diyecek. 🤗

Olivem asilamami yaptıriyon kız 😁💕🙏🏻 başladın mı tedaviye
Ohoo 2. Aşılama kuzum 😁 ilki klomenleydi bu gonal f ile
Uygundur 💓 benim aşılamam oldu 14ünde test yaptıracağım canım
Uyar merviş merve merve cim
olive_bluto olive_bluto tedavin hayırlı olsun canım 🌸
Sağol canım 😍

alsem alsem
@Blue_Black
Kızlar gelirseniz 2640 filan okunacak.
Ben okumayı o kadar çok isterdim ki ama bu hafta mümkün değil yetiştiremem. Hele günde 2 veya daha fazla kişi için... Şu anda da çalışamaya devam ediyorum mesela. Her yere yazdım, millete gına geldi biliyorum ama esnek çalışmadayız. 08.00-00.00 çalışıyorum hem de 7 gün durmaksızın🥴

kabul ederseniz eğer ben haftaya evde olacağım, haftaya okurum. Ya da yine kabul ederseniz ben sayımı alırım kişi başı için ama 1 gün sürede okuyamam. Zamana yayarım. Atıyorum yarın fırsat buldukça 200 tane okurum, öbür gün belki 1000 tane olur belki de 10. Ha listedeki herkese okurum bundan emin olabilirsiniz, sadece belirlenen sürede okuyamam.

Banada uyar canım inşallah tez zmaanda gelir banada 🤲 Rabbim kabul eder inşallah da hepimiz hamile kalırız 🥰♥️

X