70.000 Ya Vâris 🍀

Tamam kuzum Rabbim kabul etsin inşallah okumaya başladım vesile olduğun için Rabbim razı sjn senden kucaklarımız dolsun inşallah
Ne demek balım. Allah dualarımızı kabul etsin. Sen aşılama mı olmuştun? Karıştırıyo muyum?

Son 4 arkadas icin okudum, Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah. Benimde hakkim helal olsun varsa, sizde edin❤
Baska dualarda gorusmek uzere

Magnifiaque merve
kizinbiri9
Rabbim hakkinizdan ne hayirlisi ise onu nasip etsin
merve cnm sende cok emek verdin Rabbim sennde gönlünün muradini versin guzel.haberler alacağın aylar olsun
Topikteki butun arkadaslarimin gonlunden gecen butun guzelikleri nasip etsin rabbim herkesini kucağını dolsursun hayirlisi ile mis kokan kuzularina kavuşsunlar

Amin gülüm Allah sevinçlerimizi de paylaşmayı nasip etsin.

Herkesi tamamladım. Çok teşekkürler herkese ve özellikle merve sana

Ne demek balım. Allah dualarımızı kabul etsin. Sen aşılama mı olmuştun? Karıştırıyo muyum?
Evet gülüm aşılama oldum ama çatlatma iğnesinin 13.gunu yani dün test yaptım negatifti . Olmadı sanırım nasip Rabbim hayırlı zamanda versin inşaallah seninde tedavin umarım stressiz geçer kuzum pozitifi görürsün inşallah

Bu arada okudum bugün ki arkadaşlarım için Rabbim kabul etsin inşallah

Regl gelene kadar ümit vardır. Üzülme. Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…