70.000 Ya Vâris 🍀

Tamam kuzum Rabbim kabul etsin inşallah 🙏 okumaya başladım vesile olduğun için Rabbim razı sjn senden 🥰🙏 kucaklarımız dolsun inşallah 🙏
Ne demek balım. 😍 Allah dualarımızı kabul etsin. 🤗 Sen aşılama mı olmuştun? Karıştırıyo muyum?

Son 4 arkadas icin okudum, Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah. Benimde hakkim helal olsun varsa, sizde edin❤
Baska dualarda gorusmek uzere😍

Magnifiaque Magnifiaque merve
kizinbiri9 kizinbiri9
Rabbim hakkinizdan ne hayirlisi ise onu nasip etsin
merve merve cnm sende cok emek verdin Rabbim sennde gönlünün muradini versin guzel.haberler alacağın aylar olsun🥰🤲
Topikteki butun arkadaslarimin gonlunden gecen butun guzelikleri nasip etsin rabbim herkesini kucağını dolsursun hayirlisi ile mis kokan kuzularina kavuşsunlar 🤲🤲

Magnifiaque Magnifiaque merve
kizinbiri9 kizinbiri9
Rabbim hakkinizdan ne hayirlisi ise onu nasip etsin
merve merve cnm sende cok emek verdin Rabbim sennde gönlünün muradini versin guzel.haberler alacağın aylar olsun🥰🤲
Topikteki butun arkadaslarimin gonlunden gecen butun guzelikleri nasip etsin rabbim herkesini kucağını dolsursun hayirlisi ile mis kokan kuzularina kavuşsunlar 🤲🤲
Amin gülüm Allah sevinçlerimizi de paylaşmayı nasip etsin. 🤲🏻

Herkesi tamamladım. Çok teşekkürler herkese ve özellikle merve merve sana 🙏

Ne demek balım. 😍 Allah dualarımızı kabul etsin. 🤗 Sen aşılama mı olmuştun? Karıştırıyo muyum?
Evet gülüm aşılama oldum ama çatlatma iğnesinin 13.gunu yani dün test yaptım negatifti . Olmadı sanırım 🤦😔 nasip Rabbim hayırlı zamanda versin inşaallah 🙏🤲 seninde tedavin umarım stressiz geçer kuzum pozitifi görürsün inşallah 🙏

Bu arada okudum bugün ki arkadaşlarım için 📿 Rabbim kabul etsin inşallah 🙏

Evet gülüm aşılama oldum ama çatlatma iğnesinin 13.gunu yani dün test yaptım negatifti . Olmadı sanırım 🤦😔 nasip Rabbim hayırlı zamanda versin inşaallah 🙏🤲 seninde tedavin umarım stressiz geçer kuzum pozitifi görürsün inşallah 🙏

Bu arada okudum bugün ki arkadaşlarım için 📿 Rabbim kabul etsin inşallah 🙏
Regl gelene kadar ümit vardır. Üzülme. Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah. 🤲🏻

X