70.000 Ya Vâris 🍀

Kızlar ben aranıza dün katıldım bugün okunacak kişiler kimler eksik var mı ben nezaman okumaya başlayım yarın ki kişilerden itibaren mi okuyacam

Bende katılmak istiyorum ama bu bittikten sonra mı olcak nasıl olcak acaba
Bitirmek üzereyiz canım. alabiliriz ama çok da almak istemiyorum açıkcası. Başlardaki arkadaşlar kendilerine okumayanlara da okumuş olacak. 2 arkadaş daha yazdı bana ama onları almadım. Bu akşam ekleyeceğim 2 kişi var çıkan 1 kişi yerine ama onlara daha önce tamam demiş bulundum. hergün eklendikçe karışıyo daha da.
Kusura bakma n'olur. Başka dua grubu da yaparız inşallah onda görüşürüz.

Kızçelerim ben aranıza geç katıldım daha önce bitmiş olanlara yetişemedim. Benim için okumak istemezseniz anlarım okumak isteyenlerle tamamlarız herkesten Allah razı olsun benim de bitmek üzere olan 4444 salatı tefriciyem vardı her birimiz için bağışladım az önce rabbim kabul etsin inşallah

Çok tatlısın. Okumak istemeyen olursa okumayabilir. Ben burdayım. Kimse okumasa da ben okurum. zaten yetiştiremeyen okuyamayan söylüyor. listeyi de her gün paylaşıyorum itirazı olan varsa söyleyebilsin diye. Her gün sayıları tekrar tekrar yazıyorum. Giren çıkan olur ihtimaline karşı. Sadece kalabalık olduğu için bugün yazan arkadaşa ve dün bana yazanlar oldu senden sonra onlara hayır dedim üstte yazdığım sebeplerden. Sen sorun olmayacaksın rahat ol.

Allah razı olsun canım benim okuyan okumayan herkese ben okumaya devam edicem yapacağınız tüm dua zincirlerini katılırım,

merve okudum canım Allah kabul etsin
GeminiWoman B Bozobrgul Allah kuracağınızı doldursun

Okudum kızlar Allah Şifanızı versin

B Bozobrgul ve GeminiWoman için 1450 şer adet okudum. Rabbim dileğinizi kabul etsin. Sağlıklı hayırlı bebișleriniz olsun inşallah. merve

GeminiWoman sanada okudum bacım rabbim kucağini doldursun inşallah

Bugun ki arkadaşlara okudum canım Allah kabul etsin merve

B Bozobrgul ve GeminiWoman için okudum merve allah kabul eyleyen esmalardan etsin hayırlı evlatlar nasip etsin
Herkese çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…